21 квітня 2011, 05:40
0
8
Збірна України перемогла поляків

Національна команда України здобула другу поспіль перемогу на домашньому Чемпіонаті світу в першому дивізіоні.

У третьому турі команда Дейва Льюїса з рахунком 4:1 обіграла команду Польщі, яка до цього була лідером в групі В.

Рахунок у поєдинку відкрив у більшості Андрій Міхнов, який після передачі Шахрайчука обіграв воротаря поляків і забив у порожні ворота.

У другому періоді глядачі побачили одразу чотири закинуті шайби. Зусиллями Шафаренка і Тимченка на табло майже заповненого Палацу спорту загорілися 3:0. Наприкінці другої 20-хвилинки суперник відіграв одну шайбу, однак тут же Шафаренко закинув другу свою шайбу в матчі.

У заключному періоді гра пройшла на зустрічних курсах, однак жодна з команд так і не змогла забити більше. У підсумку - 4:1 на користь нашої збірної.

Чемпіонат світу. Дивізіон I. Київ (Україна).

Група В. 3-й тур.

Україна - Польща - 4:1 (1:0, 3:1, 0:0)

Голи: Міхнов (Климентьєв, Шахрайчук), 14:47, Шафаренко (Люткевич), 23:54, Тимченко (Матерухін, Шафаренко), 34:37, Шафаренко (Тимченко, Матерухін), 39:58 - Пасют, 39:23.