Stanley Cup: Детройт став першим чвертьфіналістом

21 квітня 2011, 08:08
0
8
Детройт впевнено виходить у чвертьфінал

У ніч на четвер, 21 квітня, за океаном були зіграні п'ять матчів плей-оф Кубка Стенлі.

Завдяки великій перемозі в четвертому матчі 1 / 8 фіналу Кубка Стенлі Анахайм зрівняв рахунок у серії з Нешвілом.

Нешвіл - Анахайм - 3:6 (1:2, 2:1, 0:3)

Шайби: Хернквіст, 6. Френсон, 26. Халіщук, 35 - Фаулер, 5. Койву, 6. Селянне, 32. Перрі, 42. Гецлаф, 45. Макміллан, 47

Воротарі: Рінне (Ліндбак) - Емері

Рахунок у серії: 2:2

-------------------------------------------------- ------------------------------

Вашингтон зумів вирвати перемогу в овертаймі у Рейнджерс.

Рейнджерс - Вашингтон - 3:4 ОТ (0:0,3:0,0:3)

Шайби: Анісімов, 26. Габорік, 34. Дубінскі, 34 - Сьомін, 43. Йохансон, 44, 53. Чімера, 93

Воротарі: Лундквіст - Нойвірт

Рахунок у серії: 1:3

Пітсбург в овертаймі завдав поразки Тампі-Бей, тим самим зміцнив лідерство в серії.

Тампа-Бей - Пітсбург - 2:3 ОТ (0:1, 1:1,1:0)

Шайби: Сан-Луї, 38. Бергенхайм, 57 - Кеннеді, 9. Ешем, 23. Ніл, 4 ВІД

Воротарі: Ролосон - Флері

Баффало зумів з мінімальним рахунком переграти Філадельфію, тим самим зрівнявши рахунок у серії.

Баффало - Філадельфія - 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Шайба: Помінвілль, 10

Воротарі: Міллер - Буше

Детройт став першим чвертьфіналістом Кубка Стенлі. Червоні крила в чотирьох матчах розправилися з Фініксом.

У четвертому поєдинку все вирішив третій період, в якому гості закинули три шайби.

Фінікс - Детройт - 3:6 (2:2, 1:1, 0:3)

Голи: Холмстрем (Дацюк, Модано), 03:47 (0:1). Т. Пайєт (Джовановскі), 5:46 (1:1). Доун (Турріс, Яндл), 09:46 (2:1). Івз (Хелм), 18:47 (2:2). Ханзал (Врбата, Рей Уїтні), 21:09 (3:2 - біл). Н. Кронвал (Клірі, Гудлер), 24:49 (3:3 - біл). Клірі (Філппула, Бертуцці), 53:41 (3:4). Бертуцці (Клірі, Філппула), 55:34 (3:5). Івз, 59:24 .

Воротарі: Бризгалов - Говард.

Рахунок у серії: 0-4.

За матеріалами: Советский Спорт