ЧС-2011: Росія ледве переграла Данію, Норвегія здолала Швейцарію

6 травня 2011, 00:25
0
2
Сергей Зиновьев (слева) отметился в матче хет-триком

З 5 травня на ЧС з хокею в Словаччині почалася пора другого групових турнірів. У перших матчах Росія з великими труднощами переграла Данію, а Норвегія перемогла Швейцарію.

Збірна Росії здобула непросту перемогу над командою Данії в першому матчі на другому етапі чемпіонату світу - 4:3. Росіяни відкрили рахунок у середині першого періоду зусиллями Зінов'єва, проте данцям вдалося не тільки зрівняти рахунок, але і вийти вперед за 14 секунд до перерви. У другому ігровому відрізку Зінов'єв знову вивів російську команду в лідери, оформивши хет-трик, а на початку третьої двадцятихвилинки Артюхін збільшив перевагу росіян.

На 48-й хвилині зустрічі данці закинули третю шайбу, а воротар російської команди Євген Набоков в цьому епізоді отримав пошкодження і через дві хвилини був змушений поступитися місцем на льоду Костянтину Баруліну вдруге на турнірі. Але, як і в матчі проти Словаччини, росіянам вдалося утримати здобуту перевагу.

Воротарі: Набоков (49:20 Барулина) - Андерсен

Збірна Норвегії здобула перемогу над командою Швейцарії на другому етапі ЧС - 3:2. Переможний зачин норвежці створили ще в першому періоді, двічі уразивши ворота швейцарців. Відзначимо, що чергові два очки в бомбардирський залік набрав нападник збірної Норвегії Матіс Олімб.

Швейцарія - Норвегія - 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)

0:1 - Холес (Бонсаксен, Олімб) - 8:47
 0:2 - Скредер (Холес, Олімб) - 19:55 в більшості
 1:2 - Монне (Шпрунгер, Зегер) - 28:35 в більшості
 1:3 - Форсберг (Хольтет) - 42:48
 2:3 - Діаз (Рютеман) - 47:19 в більшості

Воротарі: Штефан - Хеуген.

Раніше, у четвер, 5 травня, відбулися перші матчі турніру невдах першого етапу.