Плей-офф NHL: Бостон вибиває Філадельфію

7 травня 2011, 10:04
0
8
Бостон виходить у фінал

У четвертому матчі 1/4 фіналу плей-офф NHL Бостон на своєму льоду здобув розгромну перемогу над Філадельфією - 5:1 (1:0, 0:1, 4:0).

Ключовим відрізком у цій зустрічі став третій період, в якому і вирішилося питання про переможця не тільки конкретно взятого поєдинку, але і всієї серії. Закинувши чотири шайби в ворота російського воротаря льотчиків Сергія Бобровського, господарі льоду оформили вихід у фінал Східної конференції.

У п'ятничному розгромі Філадельфії активну участь взяв нападник Бостона Мілан Лючича, який закинув дві шайби, а також Натан Хортон, який віддав дві результативні передачі.

Але одним з головних творців успіху бостонців став голкіпер Тім Томас, який відбив за чотири зустрічі з Філадельфією 142 кидка з 149-і.

Рахунок у серії - 4-0 на користь Бостона.

У фіналі Східної конференції бостонці битимуться з хокеїстами Тампи-Бей, які також не зазнали труднощів у серії з Вашингтоном (4-0).

Ще в одному матчі п'ятниці Детройт скоротив відставання в серії з Сан-Хосе, перемігши його з рахунком 1-3. Четвертий матч Червоні Крила виграли вдома з рахунком 4:3. Гості, поступалися 0:3 до 19-й хвилині, в третьому періоді змогли зрівняти рахунок, але гол Даррена Хелма на 59-й хвилині зустрічі приніс Детройту перемогу.

За матеріалами: Евроспорт.Ру