ЧС-2011 з хокею: Чехія обіграла Росію, Швеція вирвала перемогу у Швейцарії

8 травня 2011, 19:55
0
11
Чехи забезпечили собі перше місце в групі

У неділю, 8 травня, на Чемпіонаті світу з хокею в Словаччині відбулися чергові матчі другого групового етапу.

У групі Е збірна Росії поступилася чехам з рахунком 2:3. У першому періоді чехи зусиллями Ворачека і Ягра двічі пробили російського воротаря Костянтина Барулина, а в середині другого відрізку гри Терещенко скоротив розрив в рахунку. На початку третього періоду Ілля Нікулін був покараний Буллітом за кидок ключки, і Плеканец закинув у ворота Росії третю шайбу. За п'ять хвилин до фінальної сирени Заріпов відіграв одну шайбу, але фінальний штурм росіян не дозволив команді уникнути поразки.

Збірна Чехії забезпечила собі перше місце в групі E.

Воротарі: Павелець - Барулина

Положення команд: Чехія - 12 (4), Фінляндія - 8 (4), Німеччина - 8 (4), Росія - 6 (4), Данія - 2 (4), Словаччина - 0 (4).

У групі F шведи, завдяки дублю Мікаеля Беклунд, в третьому періоді вирвали перемогу у Швейцарії, перегравши суперника з рахунком 2:0. Швеція вийшла вперед на 48-й хвилині, а за 32 секунди до сирени поцілила порожні ворота.

Шведи після цієї перемоги набрали десять очок і зрівнялися з канадцями, з якими в очній зустрічі і визначать переможця групи.

Швеція - Швейцарія - 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

1:0 - Беклунд (Кронвалл) - 47:47
2:0 - Беклунд - 59:28 ПВ

Воротарі: Фаст - Дженоні

Положення команд: Канада - 10 (4), Швеція - 10 (4), США - 7 (4), Норвегія - 5 (4), Швейцарія - 3 (4), Франція - 1 (4).

За матеріалами: Чемпионат.ру