ЧС-2011: Росія по буллітам поступилася Фінляндії, Швейцарія обіграла США

9 травня 2011, 19:55
0
9
Матч Росія - Фінляндія вийшов дуже наполегливим

У понеділок, 9 травня, на ЧС з хокею в Словаччині відбуваються матчі останнього туру другого групового етапу.

Збірна Росії в завершальному матчі кваліфікаційного раунду чемпіонату світу програла команді Фінляндії по буллітам - 2:3.

Росія - Фінляндія - 2:3 по буллітам (2:0, 0:2, 0:0, 0:0, 0:1)

1:0 - Кулемін (Куликов, Артюхін) - 4:26
2:0 - Нікулін (Заріпов, Морозов) - 4:37
2:1 - Койву (Пуйстола) - 26:59
2:2 - Ніскала (Іммонен) - 36:39

Булліти: 1:2 (Ковальчук - воротар - Іммонен, Койву)

Воротарі: Барулина - Веханен (4:37 Лассіла)

Початок матчу залишився за росіянами, яким у першому періоді вдалося двічі з інтервалом лише в 11 секунд поцілити ворота фінів. Однак у другому періоді гравці Суомі відновили рівновагу. У середині третього періоду Овечкін не реалізував вихід один на один, а потім росіянам довелося майже дві хвилини провести вп'ятьох проти трьох, але відзначитися до сирени нікому так і не вдалося. Овертайм також закинутих шайб не приніс, а в серії буллітів точнішими були фіни. Збірна Росії завершила кваліфікаційний турнір на 4 місці в групі E і в 1/4 фіналу зіграє або з Канадою, або зі Швецією.

Збірна Швейцарії в заключному матчі кваліфікаційного етапу ЧС обіграла команду США - 5:3. Американці фінішували на четвертому місці й у чвертьфіналі зіграють з Чехією.

5:3 - Гарднер (Плюсс, Тракслер) - 59:43 у порожні ворота

Воротарі: Штефан - Конклін (31:00 Монтойя)

А ось Швейцарія навіть незважаючи на перемогу, залишилася за бортом плей-офф, оскільки Норвегія раніше обіграла французів і забезпечила собі місце в 1/4 фіналу.