ЧС-2011: Фіни стали фіналістами, всуху перемігши росіян

13 травня 2011, 22:55
0
15
Фіни виявилися росіянам не по зубах

У п'ятницю, 13 травня, збірна Фінляндії завоювала путівку у фінал Чемпіонату світу-2011 з хокею, який проходить в Словаччині, у півфіналі здолавши росіян за рахунок умінь своїх снайперів і надійності кіпера Петрі Веханена.

У другому півфінальному матчі чемпіонату світу збірна Росії всуху поступилася фінам з рахунком 0:3 і тепер зіграє лише за третє місце з чехами.

Рахунок в матчі команда Суомі відкрила на 26-й хвилині, коли справжній шедевр створив фінський вундеркінд Мікаель Гранлунд. Юний форвард підняв шайбу на ключці і з-за воріт заніс її у верхній кут воріт Баруліна.

На 48-й хвилині Лаюнен після відскоку від борту з нульового кута подвоїв розрив в рахунку, ще через півтори хвилини найкращий снайпер фінів Яркко Іммонен закинув свою восьму шайбу на турнірі.

Голкіпер ж збірної Фінляндії Петрі Веханен відбив всі 30 кидків по своїх воротах.

Фінляндія - Росія - 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

1:0 - Гранлунд (Іммонен) - 25:13

ВІДЕО: Як рукою. Фінн закидає неймовірну шайбу у ворота збірної Росії

2:0 - Лаюнен - 47:40

3:0 - Іммонен (Гранлунд) - 49:15 ГБ

Воротарі: Веханен - Барулін

Нагадаємо, що першим фіналістом ЧС-2011 стала команда Швеції, впевнено перегравши збірну Чехії з рахунком 2:5.

За матеріалами: championat.ru