Збірна Фінляндії виграла Чемпіонат Світу з хокею

15 травня 2011, 23:09
0
24
Фінські Леви - Чемпіони Світу - 2011

Збірна Фінляндії в фінальному матчі ЧС-2011 в Словаччині розгромила шведів з рахунком 6:1 і вдруге в історії (вперше в 1995-му році) стали чемпіонами світу з хокею.

Швеція - Фінляндія - 1:6 (0:0, 1:1, 0:5)

Воротарі: Фаст - Веханен

Шведи відкрили рахунок у матчі на 28-й хвилині, коли цілі досяг снайперський постріл Магнуса Паярві, але після цього шайби влітали виключно у ворота Віктора Фаста. За сім секунд до закінчення другого періоду Іммонен організував шведам гол у роздягальню, закинувши дев'яту шайбу на турнірі. На початку третього періоду фіни закинули дві швидкі шайби і довели матч до перемоги.

Після того як рахунок став 1:4 шведи просто встали, а майбутні чемпіони довели рахунок до розгромного.