Суперліга: Донецьк поквитався з Будівельником

19 травня 2011, 20:55
0
6
У другій грі Тигрів було не зупинити

У другому матчі фіналу плей-офф Української баскетбольної Суперліги БК Донецьк дому взяв переконливий реванш за поразку в попередньому матчі.

Враховуючи результат першого матчу, Донецьку дуже важливо впевнено почати гру, проте підопічні Саші Обрадовича свої перші три атаки завершили втратою, а також промахами з-під кільця і ​​з-за дуги. Зате Будівельник, який щільно грав у захисті і використовував найменшу помилку господарів, спробував вже в першій чверті розвинути успіх.

І в другій половині періоду гостям це майже вдалося - за дві хвилини до перерви Денис Лукашов, обігравши на швидкості Джастіна Грея, довів перевагу своєї команди до семи пунктів - 12-19.

У другій чверті баскетболісти донецького клубу зуміли перехопити ініціативу, дозволивши супернику протягом п'яти хвилин відзначитися лише двома очками. Зате ривок 15-0 дозволив тиграм не тільки наздогнати гостей, але і вийти вперед - 31-21 після влучного триочкового кидка Дмитра Глєбова на екваторі періоду.

А завершилася десятихвилинка красивою комбінацією тигрів, і Хуан Едвардс встановив остаточний рахунок першої половини - 39-28.

Протягом третьої десятихвилинки Будівельники зуміли скоротити відставання до чотирьох пунктів, зберігши інтригу. Хоча початок періоду складався на користь господарів, які після кидка Хуана Едвардса навіть вели +13, але Біллі Кіс, Зак Морлі і Денис Лукашов, який у другій половині чверті заробив шість очок поспіль, дали змогу гостям наздогнати суперника - 52-48.

Заключну чверть господарі провели впевнено, більше того її перша половина стала бенефісом донецького захисту, не дозволивши Будівельнику, який через перебір фолів залишили Дмитро Забірченко і Енді Беттс, отримати жодного очка.

Зате підопічні Саші Обрадовича, заробляючи очки переважно зі штрафних, повели 65-48. Кінцівка матчу також була за Донецьком, який взяв у Будівельника упевнений реванш за поразку в першому матчі - 72-53.

Чемпіонат України. Суперліга. Фінал. Другий матч.

Донецьк - Будівельник - 72:53 (16:19, 23:9, 13:20, 20:5)

Донецьк: Цвєткович - 11 очок + 5 підбирань, Едвардс - 11 + 5 підбирань, Грей - 10, Хукич - 9, Глєбов (8 + 7 підбирань), Васильович - 8, Кравцов м-7 + 5 підбирань.

Будівельник: Кіш 11, Беттс - 10, Лукашов - 8, Морлі - 7 + 7 підбирань, Забірченко - 7.

Рахунок у серії: 1-1.