Будівельник вирвав чемпіонство у Донецьку

31 травня 2011, 21:22
0
10
Будівельник не розгубився на чужому паркеті

У вівторок, 31 травня, в Донецьку завершився сьомий матч фінальної серії української баскетбольної Суперліги між БК Донецьк і БК "Будівельник", що приніс сьоме золото української першості столичній команді.

Відкривши рахунок у матчі, Будівельник відразу ж спробував окреслити свою перевагу, а після триочкового кидка Зака ​​Морлі повів 9-2. До середини першої чверті господарі майже наздогнали суперника (8-9), втім, у подальшому на паркеті настало затишшя - протягом майже трьох хвилин команди не могли вразити кільце, поки Андрій Агафонов, який став головним постачальником очок для столичної команди у другій половині дебютного періоду, не реалізував штрафний.

Після цього команди ніби прокинулися і почали демонструвати яскравий баскетбол з красивими моментами, завершивши десятихвилинку з рівним рахунком 20-20.

Протягом першої половини другої чверті Будівельники відзначилися лише чотирма очками, а всього за десятихвилинку отримали 11 пунктів. Зате Тигри після п'яти поспіль очок Ясміна Хукіча і штрафних у виконанні Хуана Едвардса вирвалися вперед - 31-24.

Ледве чверть перетнула свій екватор, Дмитро Глєбов збільшив розрив у рахунку до рекордних десяти пунктів. До кінця першої половини гри господарі досить впевнено утримували здобуту перевагу, незважаючи на всі спроби суперника скоротити відставання. Тому на велику перерву команди пішли за рахунку 40-31 на користь команди Саші Обрадовіча.

Третю десятихвилинку з рахунком 19-15 виграли гості, проте Донецьку вдалося зберегти лідерство, багато в чому завдяки майже ідеальній реалізації штрафних кидків, яку дещо зіпсував промах Андре Оуенса наприкінці періоду. Біллі Кіс, якому вдалися два постріли з-за дуги, а також Зак Морлі, який, як завжди корисно діяв і в захисті, і в нападі, дозволили Будівельникам наблизитися до господарів, проте Саша Васильович (6 / 6 штрафних протягом десяти хвилин) і партнери зуміли піти на останню перерву, лідируючи 55-50.

Четверта чверть стала переможною для Будівельника, який досить довго не міг наблизитися до суперників. Але друга половина вирішальної десятихвилинки перетворилася на справжній бенефіс Деворіка Спенсера, який приніс своїй команді дев'ять очок, реалізуючи кидки з усіх дистанцій.

Зазначимо, що американець, який до цього забив лише 2 з 5-ти штрафних, у вирішальний момент не здригнувся, заробивши найважливіші очки з лінії (4 / 4). Саме він вивів Будівельник вперед - 60-61 за три хвилини до фінальної сирени.

А справжнім героєм кінцівки поєдинку став Андрій Агафонов, чиї підбори і добивання після невдалого кидка Зака ​​Морлі встановили рахунок 62-65 на користь гостей. Після цього, а залишалося трохи більше півхвилини, у Тигрів, схоже, просто опустилися руки, і гості довели матч до перемоги, крапку в якій поставив Дмитро Забірченко.