Швидше, вище, сильніше: Україна завоювала п'ять золотих медалей на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

18 червня 2011, 18:31
0
16
Швидше, вище, сильніше: Україна завоювала п ять золотих медалей на чемпіонаті Європи з легкої атлетики
Українкам не було рівних в естафеті 4 по 100

18-19 червня в Стокгольмі відбувається командний чемпіонат Європи з легкої атлетики. Збірна України, завоювавши п'ять золотих медалей, завершила перший день у загальнокомандному заліку на високому третьому місці.

Перше золото для України (і відповідно 12 балів) в бігу на 400 метрів здобула Антоніна Єфремова з результатом 51,02 с. Компанію українцям на подіумі склали чешка Росолова (51,37) та британка Кокс (51,49).

У стрибках у висоту серед чоловіків кращий результат показав Дмитро Дем'янюк. Планка в 2,35 стала його особистим рекордом. Друге місце за росіянином Ярославом Дмитриком (2,31), а третім став чех Ярослав Баба (2,28).

Крім того, Дмитро Косинський краще всіх метнув спис (81,29), а в потрійному стрибку не було рівних Ользі Саладусі (14,85).

Ну і нарешті п'яту перемогу здобули дівчата в естафеті 4 по 100. Олеся Повх, Наталія Погребняк, Марія Ремінь і Стуй Христина пробігли дистанцію за 42,85 секунди.

На рахунку України також три срібла: у забігу на 5000 метрів Сергій Лебідь на півсекунди поступився іспанцеві Хесусу Еспанья, на жіночій стометрівці другою була Олеся Повх (11,28), яку випередила француженка Вероніка Манг (11,23), а також Наталія Тобіас взяла срібло в бігу на 3000 метрів. Крім того Лілія Лобанова взяла бронзу в бігу на 800 метрів.

За підсумками дня в загальному заліку лідирує Росія (5 золотих, 6 срібних і 2 бронзових нагороди), друга - Німеччина (3 золота, 3 срібла, 3 бронзи і дуже багато четвертих позицій). Великобританія (2, 3, 5) поступається Україні три очки, а Франція (два золота, одне срібло) замикає п'ятірку.

Відзначимо, що в 2009 році Україна за підсумками чемпіонату була сьомою, а в 2010 - п'ятою.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net