Команда України - бронзовий призер Чемпіонату Європи з легкої атлетики

20 червня 2011, 09:40
0
7

18-19 червня в Стокгольмі пройшов третій командний Чемпіонат Європи з легкої атлетики. Збірна України, завоювавши вісім золотих медалей, завершила турнір на третьому загальнокомандному місці.

Збірна України завоювала 8 золотих, 4 срібних та 5 бронзових нагород, і набрала 304 очки, випередивши команду Великобританії на 15 очок.

Переможцем турніру стала збірна Росії - 385 очок (9-12-4), а друге місце посіла команда Німеччини - 331,5 очок.

Марія Рємєнь стала першою володаркою золотої нагороди протягом другого дня командного чемпіонату Європи. Вона виграла біг на 200 метрів серед жінок з результатом 23.10 сек. Це вже друга її медаль найвищої проби на Чемпіонаті.

Друге золото другого дня командного чемпіонату Європи поклала у скарбничку збірної України Катерина Карсак, яка в останній спробі метнула диск на позначку 63 м 35 см. Після її перемоги збірна України скоротила відставання від британської команди до трьох очок.

Долю загальнокомандної бронзи вирішив стрибун з жердиною Максим Мазурик, який здобув перемогу з результатом 5 м 72 см і завоював для команди третє золото дня і восьме ЧЄ.

Детальніше про перший день змагань можна прочитати в попередньому матеріалі.

Зазначимо, що в 2009 році Україна за підсумками чемпіонату була сьомою, а в 2010-му - п'ятою.

Нагадаємо, що на думку віце-спікера Верховної Ради Миколи Томенка, фінансування українських спортсменів, які готуються до Олімпіади-2012 в Лондоні, перебуває на недостатньому рівні.