Збірна України з конкуру завоювала путівку на Олімпіаду-2012 у Лондоні

12 липня 2011, 14:18
0
35
Збірна України посіла перше місце в командному заліку кваліфікації Олімпіади-2012

Національна збірна України з конкуру здобула перемогу на кваліфікаційних змаганнях в Європі, завоювавши право бути представленою на літній Олімпіаді 2012 року в Лондоні.

У відбірному турнірі Selection Trials for Olympic Games London 2012, який стартував 10 липня під егідою Міжнародної Федерації кінного спорту в німецькому місті Аахен, взяли участь команди групи С (країн Центральної та Східної Європи та Центральної Азії) і групи G (країн Південно-Східної Азії).

Як повідомляє прес-служба Федерації кінного спорту України, на одну олімпійську ліцензію претендувало дев'ять команд з Росії, Польщі, Туреччини, Азербайджану, Болгарії, Угорщини, Японії, Китаю та України.

До складу української збірної увійшли президент федерації кінного спорту України Олександр Онищенко, Катерина Оффель, Кассіо Ріветті, Бйорн Нагель та Олег Красюк.

За результатами виступів збірна України посіла перше місце в командному заліку, що дозволило українським конкуристам отримати ліцензію на Олімпіаду в Лондоні. Друге і третє місце зайняли збірні Туреччини та Польщі відповідно.

За результатами змагань в особистому заліку перше місце посіла Катерина Оффель на Віванті, друге - Бйорн Нагель на Ніаці і дев'яте - Кассіо Ріветті на Верді.

Нагадаємо, що за результатами виступів української збірної на Олімпіаді-2008 в Пекіні, українська команда посіла десяте місце. В індивідуальному заліку найкращі результати показали Жан Клод Ван Генберге, який завоював десяту позицію, інші конкуристи зайняли наступні місця: 52-е - Бйорн Нагель, 62-е - Катерина Оффель і 65-е - Олeксaндр Онищенко.