Українки сенсаційно завоювали медалі в естафеті на ЧС-2011

4 вересня 2011, 14:42
0
5
Спортсменки зі США, Ямайки й України стали найкращими в жіночій естафеті

На Чемпіонаті світу з легкої атлетики, що відбувається в південнокорейському Тегу, українські бігунки неочікувано завоювали бронзу в естафеті 4x100 метрів.

Переможцями в естафеті 4х100 метрів стали американки з найкращим результатом у світі цього сезону 41,56 с. Всього на чотирнадцять сотих секунди більше, щоб подолати цю дистанцію, знадобилося збірній Ямайці, яка зайняла друге місце. Бронзові ж медалі сенсаційно виграли наші співвітчизниці з результатом 42,51 с, які ніким не вважалися фаворитами в цьому забігу.

Збірна України, бронзовий призер естафети 4х100 м:

Олеся Повх, Наталія Погребняк, Марія Ремінь, Христина Стуй

Збірна Росії, яку називали одним із головних фаворитів цього забігу, посіла шосте місце.

На даний момент це друга медаль для України на що проходить в південнокорейському Тегу Чемпіонаті світу з легкої атлетики. Декількома днями раніше українка Ольга Саладуха завоювала золоту медаль у потрійному стрибку.

За матеріалами: СПОРт bigmir)net