Через трагедію в Ярославлі відмінено матч відкриття сезону КХЛ

7 вересня 2011, 16:05
0
11

Через авіакатастрофу в Ярославлі відмінений матч відкриття сезону 2011/2012 Континентальної хокейної ліги (КХЛ). Про це повідомив президент організації Олександр Медведєв.

У середу, 7 вересня, в Уфі повинен був пройти поєдинок між Салаватом Юлаєвим і підмосковним Атлантом. Однак він був скасований через катастрофу літака в Ярославлі, в якому загинули гравці й тренерський штаб ХК Локомотив.

"У багатьох гравців там були друзі. Гравці в такій ситуації не мають змоги дограти матч. Хочу вас запевнити, що ми зробимо все можливе, щоб хокей вищого рівня в Ярославлі тривав, і щоб клуб Локомотив залишався одним з найсильніших клубів КХЛ", - заявив президент КХЛ Олександр Медведєв, який був присутній на матчі в Уфі.

Варто зазначити, що поєдинок між Салаватом Юлаєвим і Атлантом вже встиг розпочатися. На 15-й хвилині з рахунком 1:0 на користь господарів Медведєв оголосив про перерву в матчі, а потім повідомив, що його скасовано.

У середу літак з хокеїстами ярославського Локомотива повинен був відправитися до Мінська, де в четвер команду чекала перша гра сезону проти місцевого Динамо. При зльоті літак Як-42 зазнав аварії. За попередньою інформацією, загинули 36 людей, одна вижила. Всього ж на борту перебувало 37 людей, серед яких четверо членів екіпажу.

СПЕЦТЕМА: Катастрофа літака з хокеїстами ярославського Локомотиву