Українка завоювала золото на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби

16 вересня 2011, 10:53
0
11
Українка завоювала золоту медаль чемпіонату світу в Туреччині

У четвертий день чемпіонату світу зі спортивної боротьби в Стамбулі (Туреччина) вперше на п'єдестал піднялися українські спортсмени.

У турнірі з жіночої боротьби золоту медаль завоювала Анна Василенко, яка стала чемпіонкою світу у ваговій категорії до 59 кг.

У фіналі перемогла шведку Софію одеситка Матссон, якій дісталося срібло. Третє місце розділили японка Такако Сайто і Соня Ахмадлі з Азербайджану.

Тетяна Лазарєва з Донецька стала володаркою бронзової нагороди у вазі до 55 кг. У поєдинку за 3-є місце вона поборола росіянку Марію Гурову. Титул чемпіонки світу в цій категорії в дев'ятий раз завоювала японка Саорі Йосіда, яка у вирішальному бою перемогла Тоню Вербік з Канади.

У п'ятницю на килим вийдуть донеччанка Аліна Махиня (67 кг), сумчанка Катерина Бурмістрова (72 кг), а також Юрій Леденьов із Запоріжжя (55 кг) - у чоловічому турнірі з вільної боротьби.

За матеріалами: УкрІнформ