Суперліга: Донецьк провалив гру з Миколаєвом

0
17
Донецьк не може знайти свою гру

У середу, 5 жовтня, БК Донецьк приймав МБК Миколаїв.

Квартет легіонерів на чолі з Родні Гріном, який провів черговий яскравий поєдинок, відзначившись 26 очками, приніс перемогу Миколаєву в матчі проти БК Донецьк з рахунком 94-90. Тигри, таким чином, зазнали другої поразки поспіль на старті сезону.

Після оглушливого для Миколаєва старту, а в першій чверті команда Валентина Берестнєва пропустила 34 очки, здавалося, що Донецьк без особливих зусиль дотисне суперника. Однак наприкінці першої половини корабели, завдяки серії триочкових кидків, зробили приголомшливий камбек і скоротили відставання до шести очок, а на старті третій десятихвилинці зрівняли рахунок. Заключна чверть пройшла в напруженій боротьбі, переможцем з якої вийшов муніципальний клуб.

Крім Родні Гріна, ще одним героєм матчу у складі Миколаєва став Джером Колмен, який реалізував 6/11 триочкових кидків, а в цілому відзначився 22 очками. Вінсент Хантер записав на свій рахунок дабл-дабл: 14 очок + 11 підбирань. Діон Он приніс своїй команді 13 очок, а також став найкращим асистентом матчу, віддавши 6 передач.

Рамел Каррі, хоч і не допоміг Донецьку перемогти, реабілітувався за попередній поєдинок, відзначившись 20 очками, 7 підбираннями та 5 передачамі.19 очок і 4 підбирання на свій рахунок записав Майкл Лі, 15 очок і 7 підбирань - Іван Раденович.

Зазначимо, днем ​​раніше БК Київ вирвав перемогу у видовищному матчі.

Нагадаємо, що у попередньому поєдинку української Суперліги Донецьк вдома програв Говерлі.