0
10
Донецьк упорався з завданням

У п'ятницю, 14 жовтня, БК Донецьк на виїзді здолав БК Дніпро у рамках розіграшу української баскетбольної Суперліги.

У поєдинку проти Дніпра Маркус Нельсон, що став найрезультативнішим і найкориснішим гравцем Донецька, відзначився дабл-даблом, а головне - зібрав кілька важливих відскоків, продемонстрував холоднокровність, пробиваючи   вирішальні штрафні наприкінці, принісши своїй команді перемогу в Дніпропетровську з рахунком 69-65.

У першій половині зустрічі глядачі стали свідками рівної боротьби, яку підсумував влучний дальній постріл Стівена Буртта, що встановив рахунок 31-31.

Протягом третьої чверті господарі, завдяки серії триочкових кидків, в якій найбільшого успіху досягли Чарльз Томас і Деррік Лоу, здійснили ривок, повівши +14. Проте вже на початку завершального періоду перевага команди Дениса Журавльова розтала.Не пішли кидки і у лідерів дніпропетровців, які почали помилятися, чим наприкінці зустрічі з успіхом скористалися гості.

Крім Де Маркуса Нельсона, на рахунку якого 16 очок, 10 підбирань і 4 передачі, плідно попрацювали й інші тигри, які проводили матч увісьмох. 13 очками та 8 підбираннями відзначився Іван Раденович. По 11 очок команді принесли Майкл Лі та Вуле Авдалович.

Найрезультативнішим гравцем Дніпра став Чарльз Томас, який записав на свій рахунок 18 очок і 5 підбирань. Стівен Буртт став автором 17 очок, 6 передач і 3 підбирань, Деррік Лоу - 11 очок та 5 підбирань.