Суперліга: Київ поборов Мавп, Галичина вирвала перемогу у Кривбасбаскета

0
16
БК Київ довелося поморочитися з гостями

У п'ятницю 21 жовтня, відбулися чергові поєдинки української баскетбольної Суперліги.

Ленс Харріс і Ведран Морович стали головними героями матчу з Кривбасбаскетом, адже дует легіонерів не тільки отримав левову частку очок Політехніки-Галичини, а й здійснив вирішальний ривок в кінці зустрічі, який дозволив львівській команді вирвати перемогу з рахунком 85-84.

Після рівної боротьби на старті поєдинку господарі заволоділи ініціативою і вже до кінця першої чверті вели 21-11. Протягом наступних десяти хвилин підопічні Валентина Вороніна, навіть, незважаючи на програний підбір, утримали здобуту перевагу, а Ленс Харріс з 16 здобутими очками став найрезультативнішим гравцем першої половини зустрічі.

У третій чверті, завдяки точним триочковим кидкам, криворіжці скоротили відставання, а на старті заключного періоду вийшли вперед. Гості лідирували протягом майже всієї четвертої десятихвилинки, і лише фінішний спурт Галичини, який організували Ленс Харріс і Ведран Морович, дозволив львів'янам вирвати перемогу у команди суперника, яка догравала матч без двох ключових виконавців.

Ленс Харріс завершив матч з 28 очками і 4 підбираннями. Ведран Морович - з 20 очками, 9 передачами та 4 підбираннями. Ненад Зивчевич, який достроково залишив майданчик на початку четвертої чверті за перебір фолів, встиг отримати 15 очок.

Найрезультативнішим гравцем Кривбасбаскету став Ігор Кривцов, на рахунку якого 19 очок і 7 підбирань. Елвін Сноу відзначився 18 очками та 5 передачами. Маркус Креншоу - 15 очками, 5 передачами та 5 перехопленнями. В активі Брайана Девіса 9 очок і 13 підбирань.

В іншому поєдинку дня Руслан Отверченко, який реалізував шість триочкових кидків, став найрезультативнішим гравцем матчу, в якому Київ завдав поразки Черкаським Мавпам з рахунком 97-88.

Протягом всієї гри на паркеті столичного СК Меридіан відбувалася боротьба, під час якої лідирував Київ. Втім, підопічні Володимира Холопова неабияк попсували нерви господарям. Так, тільки дальній постріл капітана вовків Артема Швеця наприкінці першої половини дозволив їм піти на велику перерву, лідируючи +6. А серія триочкових кидків у виконанні гравців Черкаських Мавп (зокрема, трьома відзначився Іварс Тімерманіс) у заключній чверті ледь не зламала перебіг поєдинку.

Крім Руслана Отверченка, який відзначився 28 очками, результативну гру в складі господарів продемонстрували Деррік Зіммерман та Артем Швець. На рахунку американського плеймейкера 18 очок, 9 передач та 5 підбирань.Капітан БК "Київ" отримав 17 очок і зібрав 9 підбирань.

Прекрасну гру, як і в попередніх матчах команди, продемонстрував лідер Черкаських Мавп Войдан Стояновський, в активі якого 25 очок, 7 підбирань і 6 передач. 15 очок і 7 підбирань стали надбанням Іварса Тімерманіса. По 12 очок отримали Морріс Олмонд та Віталій Близнюк.

За матеріалами: Суперліга

ТЕГИ: КиевСуперлигачеркасские МавпыКривбассбаскетПолитехника-Галичина