Суперліга: Донецьк помучився з Галичиною

26 жовтня 2011, 21:07
0
8

У середу, 26 жовтня, відбувся поєдинок української баскетбольної Суперліги, в якій БК Донецьк приймав львів'ян.

Відзначившись 20 очками та 7 підбираннями, форвард БК Донецьк Майкл Лі став кращим гравцем матчу з БК Політехніка-Галичина, що завершився з рахунком 88-75 на користь господарів.

Після стартового ривка Донецька гра вирівнялася, і на майданчику розгорнулася справжня боротьба. Більш того, на початку другої чверті гості ледь не перехопили ініціативу, повівши 25-20 після триочкового кидка Павла Ревзіна. А ближче до завершення першої половини активізувався і лідер Галичини Ленс Харріс, участь якого в звітній грі була під питанням. Однак господарям вдалося зберегти за собою лідерство, тому на велику перерву команди пішли за рахунку 40-38 на користь тигрів.

Переломити перебіг гри підопічним Саші Обрадовича вдалося лише у третій десятихвилинці, проте надалі перевага Донецька тільки зростала. Тому наприкінці матчу з іноземців у складі донеччан залишився тільки Де Маркус Нельсон, який завершив поєдинок з 15 очками, 5 передачами та 4 підбираннями в активі.

Його партнеру Іван Раденовичу не вистачило одного підбирання до дабл-дабл: 15 очок + 9 відскоків. Рамел Каррі відзначився 11 очками та 6 підбираннями.

Найрезультативнішим гравцем у складі Політехніки-Галичини став Ленс Харріс, який приніс своїй команді 18 очок. 12 очками відзначився Артем Чемякін, 11 очками - Павло Ревзін. На рахунку Ведрана Моровича 10 очок та 5 підбирань.

За матеріалами: Суперлига