Суперліга: Азовмаш приструнив Галичину, Хімік розібрався з криворіжцями, Тигри розірвали Мавп

0
13
Денис Яковлєв зіграв на славу

У п'ятницю, 28 жовтня, в рамках розіграшу української баскетбольної Суперліги Азовмаш приймав Політехніку Галичину, Хімік - Кривбасбаскет, а Черкаські Мавпи з'їздили до Донецька.

Дабл-дабл Олексія Печерова, який відзначився 16 очками та 10 підбираннями, допоміг Азовмашу здобути перемогу над Політехнікою-Галичиною з рахунком 88-81. Перемогти маріупольцям не завадила навіть відсутність головного тренера Ацо Петровича, який пропускав гру через сімейні обставини.

У першій половині господарі паркету, які цього разу грали без Радослава Ранчика, вкотре в сезоні поступилися суперникам у боротьбі за підбір (16/28), зокрема дозволивши львівським баскетболістам підібрати 15 відскоків на своєму щиті. Посприяли успіху Політехніки-Галичини, яка пішла на велику перерву лідируючи 47-41, і триочкові кидки капітана - Ярослав Зубрицький реалізував всі свої три спроби з-за дуги ще в дебюті поєдинку, завершивши першу половину з 12 очками в активі.

Проте ключовою у матчі стала третя чверть, яку Азовмаш впевнено виграв 21-5, не тільки зрівнявши рахунок, а й вирвавшись уперед. Ігрова перевага господарів була настільки значною, що всі спроби Ведрана Моровича і партнерів повернути втрачене лідерство протягом заключних десяти хвилин виявилися марними.

Найрезультативнішим гравцем матчу став захисник Азовмаша Ріккі Мінарді, на рахунку якого 21 очко, 5 підбирань і 4 передачі. По 12 очок отримали Хасан Ризвич і Денис Іванов.

У складі Політехніки-Галичини, яка зазнала вже восьмої поразки, перш за все, варто відзначити Ведрана Моровича, який записав на свій рахунок 18 очок, а також по 5 підбирань і передач. 17 очок і 8 підбирань стали надбанням Ленса Харріса. По 15 очок команді принесли Ярослав Зубрицький і Джордж Одуфува, правда, в активі останнього вдвічі більше підборів - 14.

В іншому поєдинку дня Денис Яковлєв провів прекрасну гру, відзначившись 20 очками, 8 підбираннями та 4 перехопленнями, а також ставши найефективнішим гравцем матчу. І саме завдяки українському форварду южненський Хімік завдав поразки Кривбасбаскету з рахунком 87-77.

Незважаючи на програний щит (15/25) і результативну гру одного з лідерів гостей Брайана Девіса, який до великої перерви заробив 15 очок, Хімік виграв першу половину з шестиочковою перевагою. Правда, після стартового ривка 10-2 господарі віддали ініціативу супернику, дозволивши Кривбасбаскету скоротити відставання. І тільки влучні триочкові кидки Дениса Яковлєва і Олександра Прокопенка повернули южненцям перевагу.

У другій половині Браан Девіс і Елвін Сноу продовжили здобувати очки для команди гостей. Проте Денис Яковлєв повів своїх партнерів вперед - до чергової перемоги, яких у підопічних Дарко Руссо поки п'ять у восьми матчах. Зате програшна серія Кривбасбаскету, що займає останній рядок турнірної таблиці без єдиної перемоги зі старту сезону, становить вже шість поєдинків.

Крім Дениса Яковлєва, важливу роль у перемозі Хіміка зіграли Даррелл Мітчелл, який відзначився 15 очками (до речі, серія забитих штрафних американського захисника триває - 25/25), Рейшон Террі - на його рахунку 13 очок та 8 підбирань, МакГі Аарон - 11 очок.

Брайан Девіс приніс Кривбасбаскету 21 очко, а також зібрав 5 відскоків. В активі Елвіна Сноу 20 очок, 6 підбирань і 4 передачі. 14 очками відзначився Віталій Мальчевський.

У третій же грі дня Уілл Соломон дебютував в українській Суперлізі, відзначившись 15 очками в першому ж матчі за Черкаські Мавпи, котрі, незважаючи на це, програли на виїзді Донецьку з рахунком 96-74.

Донецьк з перших же хвилин захопив лідерство. А майже ідеальна реалізація триочкових кидків (5 / 6) дозволила господарям завершити першу половину з рахунком 48-40. Після великої перерви перевага Тигрів, які просто не залишили супернику жодних шансів у третій чверті (29-12), тільки росла. Тому наприкінці матчу Саша Обрадович навіть дав пограти юному баскетболістові дубля Сергію Рудомьоткіну, який не знітився і за дві хвилини, проведені на паркеті, приніс команді 4 очки.

А найрезультативнішим гравцем у складі Донецька став Рамел Каррі, на рахунку якого 17 очок і 4 підбирання. 15 очок і 5 підбирань в активі Майкла Лі. Вуле Авдалович відзначився не лише 12 очками, але і 6 передачами та 4 перехопленнями. По 11 очок отримали В'ячеслав Кравцов та Іван Раденович, 10 очок - Максим Пустозвонов.

Крім Уілла Соломона, результативну гру в складі Черкаських Мавп демонстрували Войдан Стояновський - 14 очок, Іварс Тімерманіс - 14 очок + 5 підбирань, Олександр Неруш - 13 очок.

За матеріалами: Суперліга

ТЕГИ: ДонецкАзовмашХимикчеркасские МавпыКривбассбаскетПолитехника-Галичина