Суперліга: Ферро вирвав перемогу у Говерли, Одеса розбила ДніпроАзот, Хімік розправився з Дніпром

31 жовтня 2011, 22:35
0
15
Одесити засмутили господарів

У понеділок, 31 жовтня, пройшли поєдинки української баскетбольної Суперліги.

Захисник Ферро Джеремі Шаппел провів відмінний матч проти своїх колишніх одноклубників, причому на двох з Ренді Калпеппером  вони отримали більше половини командних очок у матчі Ферро з Говерлою, який завершився з рахунком 83-76 на користь господарів. Проте справжнім героєм заключних хвилин поєдинку став центровий запорожців Річард Гуїнн, який зібрав кілька важливих відскоків як на своєму, так і на чужому щиті, а також добив м'яч у корзину після неточно штрафного Калпеппера.

У дебюті ж поєдинку гості, в складі яких двома триочковими відзначився Ярослав Лемик, забезпечили собі суттєвий гандикап, адже максимальне перевага Говерли в першій чверті становило тринадцять очок. Однак поступово підопічні Кирила Большакова, незважаючи на катастрофічно низький відсоток реалізації пострілів з-за дуги (1/10), вирівняли гру і зуміли ліквідувати розрив у рахунку, наблизившись до суперника на відстань одного точного кидка - 39-41.

У другій половині матчу на майданчику точилася рівна боротьба, і табло фіксувало неодноразово нічийний рахунок, проте ближче до фінальної сирени господарі перехопили ініціативу і переломили хід поєдинку на свою користь.

Ренді Калпеппер став найрезультативнішим гравцем гри, відзначившись 24 очками. На рахунку Джеремі Шаппел 20 очок і 8 підбирань, Річарда Гуїна – 13 очок та 9 підбирань.
11 очок команді приніс Георгій Кондрусевич.

Найкращим виконавцем матчу в складі Говерли став Ерік Колмен, який отримав 15 очок і зібрав 9 відскоків. По 12 очок Івано-Франківської команді принесли Кевін Тіггс і Ярослав Лемик, по 11 - Маркус Уокер і Данте Свонсон, який, крім того, відзначив 8 підбираннями та 7 передачами.

В іншому поєдинку дня ДніпроАзот поступився Одесі з рахунком 72-81. Квартет легіонерів Одеси, серед яких дабл-дабл зробили Шон Кінг і Джастін Лав, став головною рушійною силою команди гостей.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став центровий Одеси Шон Кінг, який в цілому відзначився 19 очками, 13 підбираннями, 5 блок-шотами і 4 підборами. Денис Коршук і Віллі Дін отримали по 18 очок. В активі Джастіна Лава ще один дабл-дабл: 11 очок + 10 підбирань.

У складі господарів виділявся Стенлі Прінгл – на його рахунку 17 очок, 6 підбирань і 3 передачі. Максим Балашов приніс ДніпроАзоту 13 очок. Володимир Гуртовий відзначився 10 очками і 4 підборами.

У ще одній зустрічі понеділка Даррелл Мітчелл, який відзначився 17 очками, 5 підбираннями та 5 передачами, і партнери по Хіміку обіграли на виїзді Дніпро з рахунком 80-72. Захопивши лідерство ще у першій половині, підопічні Дарко Руссо втримали здобуту перевагу і шостий у сезоні святкували перемогу.

Завдяки активності Даррелла Мітчелла і Сергія Попова Хімік вже на старті поєдинку вирвався вперед 15-7. Форвард господарів Чарльз Томас, який був змушений вражати кільце суперника здалеку, скоротив відставання своєї команди до мінімуму, проте кінцівка першої чверті була за гостями, які цілком закономірно перегравали дніпрян у боротьбі під щитами. До великої перерви підопічні Дарко Руссо вели в рахунку 41-33.

Найрезультативнішим гравцем матчу став плеймейкер Дніпра Стівен Буртт, який записав на свій рахунок 18 очок. 17 очок і 6 передач в активі Чарльза Томаса. Деррік Лоу став автором 14 очок та 5 підбирань.

У складі команди гостей, крім Даррелла Мітчелла, хорошу гру провели Аарон МакГі, на рахунку якого 14 очок, Предраг Мілетич - 13 очок і 4 підбирання, Денис Яковлєв - 12 очок, 7 підбирань і 3 передачі.