Суперліга: БК Київ не впорався з Азовмашем, Донецьк тріумфував з відривом в 58 очок

0
9
Вовкам забракло сил, аби пройти Азовмаш

У четвер, 3 листопада, відбулися чергові поєдинки української баскетбольної Суперліги.

Дабл-дабл Олексія Печерова, який відзначився 24 очками та 10 підбираннями, а також результативна гра Джозефа Кріспіна (в активі американця 25 очок і 6 передач) принесли Азовмашу не легку перемогу в Києві над місцевими вовками з рахунком 90-84.

Господарі, у складі яких дебютував американський центровий Маріо Остін, лідирували протягом переважної частини поєдинку, захопивши ініціативу ще до кінця першої чверті. Тому на велику перерву команди пішли за рахунку 47-43 на користь господарів.

У кінці третьої десятихвилинки перевага Києва досягла 14 очок. Однак поступово, завдяки результативним діям Олексія Печерова і Джозефа Кріспіна, Азовмашу вдалося зламати хід гри - саме американський захисник вивів свою команду вперед у середині завершального періоду. Незважаючи на всі спроби господарів відіграти відставання, Азовмаш досить упевнено довів матч до перемоги.

Крім Джозефа Кріспіна та Олексія Печерова, результативну гру в складі гостей продемонстрував Деніел Юінг, на рахунку якого 17 очок, 5 підбирань і 3 передачі.

Кращим гравцем матчу у складі БК Київ став Гаррі Ервін, який відзначився 23 очками, 5 передачами та 3 підбираннями. 17 очок і 5 підбирань стали здобутком Артема Швеця, 13 очок і 9 підбирань - Вернона Гудріджа, який потужно провів кінцівку поєдинку і навіть мав шанс врятувати гру. Руслан Отверченко приніс команді 11 очок, зібрав 7 відскоків.

В іншому поєдинку дня Донецьк розгромив Кривбасбаскет з рахунком 109-51. Маркус Нельсон став найрезультативнішим гравцем матчу, відзначившись 17 очками.

Для команди Володимира Чурсіна поразка в Донецьку стала восьмою поспіль зі старту чемпіонату. Минулого сезону донецька команда завдала Кривбасбаскет утри поразки з істотною різницею в рахунку - в четвертому колі регулярної першості (98-58) і двічі в плей-офф (108-68 та 108-50). Цього разу тиграм ледь не вдалося повторити рахунок останньої зустрічі двох команд.

Тигри захопили ініціативу з перших секунд поєдинку, повівши 14-0 ще до середини дебютної чверті. Надалі перевага підопічних Саші Обрадовича зростала з кожною десятихвилинкою, досягнувши зрештою 58 очок.

Кривбасбаскет, знову грав без травмованого капітана Дмитра Корабльова, не вистачило індивідуальних зусиль лідерів Брайана Девіса і Елвіна Сноу, які записали на свій рахунок по 12 очок.

У складі Донецька, крім Маркуса Нельсона, результативну гру продемонстрували Максим Пустозвонов (14 очок), В'ячеслав Кравцов (13 очок), Рамел Каррі та Вуле Авдалович - по 12 очок, а також Іван Раденович (10 очок).

За матеріалами: Суперліга