5 листопада 2011, 00:45
0
9

У п'ятницю, 4 листопада, в рамках української баскетбольної Суперліги Говерла приймала Дніпро.

Обидві команди розпочали матч з низки взаємних помилок і втрат, тому протягом трьох стартових хвилин жодна не могла влучити в кільце суперника, поки Віктор Герасимчук не відкрив рахунок точним дальнім кидком. Після цього Говерла захопила ініціативу, і лише п'ять поспіль очок Стівена Буртта наприкінці дебютної чверті дозволили гостям скоротити відставання до двох пунктів. Втім, на велику перерву івано-франківці вирушили, лідируючи +5.

Безумовно, втрата основного центрового і справжнього лідера команди вплинула на гру господарів, проте протягом другої половини підопічні Євгена Мурзіна навіть зрівнялися з суперником за підбираннями. Тим часом на майданчику точилася справжня боротьба, яка досягла кульмінації в кінці гри.

На останніх секундах, за рахунку 68-69 на користь Дніпра, після тайм-ауту Євгена Мурзіна його підопічні не реалізували свою атаку, зробивши прикру втрату. Маркус Уокер змушений був фолити на Стивені Буртті, який, однак, холоднокровно реалізував обидва штрафні. Часу на атаку івано-франківці майже не мали, тому відчайдушна спроба кидка через весь майданчик, здійснена Кевіном Тіггсом, ні до чого не привела.

Найрезультативнішим гравцем матчу став форвард Дніпра Чарльз Томас, на рахунку якого 19 очок і 8 підбирань. 18 очками та 6 передачами відзначився Стівен Буртт, 16 очками - Станіслав Тимофієнко. 12 очок дніпропетровській команді приніс Деррік Лоу.

По 17 очок у складі Говерли заробили Данте Свонсон і Брайан Грін, у якого в цей вечір йшли триочкові кидки. 16 очок та 5 підбирань в активі Ярослава Лемика. 13 очок на рахунку Маркуса Уокера.

За матеріалами: Суперліга

За матеріалами: РБК-Україна