ВХЛ: ХК Донбас в овертаймі дотискає ХК Рязань

6 листопада 2011, 17:45
0
4
Донеччани здобули перемогу в Рязані

У виїзному матчі чергового ігрового дня Відкритої Вищої хокейної ліги Росії донецький ХК Донбас уже на самому початку четвертого періоду дотиснув ХК Рязань – 3:4.

Дубль капітана ХК Донбас Сергія Варламова, а також точні кидки Володимира Малевича та Олександра Боровкова, стали запорукою чергового успіху донецького клубу в регулярному чемпіонаті ВХЛ Росії.

ХК Рязань – ХК Донбас (Донецьк) – 3:4 ОТ

Шайби: 0:1 – Варламов (Кочетков, Дубровін) – 00:44 (у більшості), 1:1 – Чистяков (Заболотний) – 13:48 (у більшості), 2:1 – Іван Ларін (Коротєєв) – 34: 04 (у більшості), 2:2 – Варламов (Дубровін, Дидикін) – 34:04 (у більшості), 2:3 – Малевич (Піскунов, Люткевич) – 48:06 (у більшості), 3:3 – Сєдов ( Сафонов) – 48:27, 3:4 – Боровков (Дидикін, Кочетков) – 60:19

Донбас: Царегородцев – Толкунов – Дидикін, Егіна – Єсіпов; Кочетков – Боровков – Варламов, Матерухін – Шафаренко – Васильєв, Дубровін – Кроків – Гладскіх

Рязань: Яковлєв – Сєдов – Нагайцев, Данилов – Заболотний; Полухін – Сафонов – Кудрін, Коротєєв – Черних – Смирнов, Поздняков – Ларін – Гончаров

Основні події першого періоду, як правило, розгорталися у грі при нерівних складах. Уже на першій хвилині через видалення Яковлєва рязанці втратили шайбу. Кочетков, Дубровін і Варламов розіграли комбінацію до кидка у порожні ворота. Однак, на очах власних уболівальників, які заповнили трибуни Олімпійського, хокеїсти Рязані не хотіли довго залишатися в ролі наздоганяючих, і, дочекавшись відповідного моменту, також реалізували чисельну перевагу після видалення Валерія Дидикіна.

За неприємним для гостей сценарієм розпочався другий період поєдинку. Три поспіль видалення у складі донецького клубу призвели до того, що Донбас у повному складі, за короткостроковими винятками, зміг повноцінно заграти лише до середини другої двадцятихвилинки. Саме після багаторазових спроб відзначитися в чисельній більшості гравці Рязані вийшли вперед. Гол на свій рахунок записав Ларін. Втім, уже через шість хвилин рахунок знову став рівним. Донеччани змогли знайти в собі сили впоратися і з емоціями, і з суперником. Варламов після потужного кидка Дубровіна, зумів елегантно "зловити" шайбу на льоту і підправити її у ворота. Гол був чудовим, а в протоколі матчу з’явилася ще одна забита в нерівних складах шайба. Вдруге в поєдинку Донбас вийшов вперед після потужного кидка Малевича від синьої лінії на "екваторі", але Сєдов через хвилину знову вирівняв шанси.

Успіх на старті овертайму

Шанс завершити матч перемогою з’явився у донеччан за 35 секунд до закінчення третьої 20-хвилинки, але досягти перемоги хокеїсти Донбасу не встигли. Як з’ясувалося, не вистачило всього 19 секунд. Вони були вже в овертаймі, по закінченню якого Боровков поставив у матчі переможну крапку.

Третя в сезоні перемога над Рязанню дозволила команді Олександра Куликова закріпитися в ранзі лідера Західної конференції ВХЛ: після 20 ігор в активі ХК Донбас 44 очки.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net