0
21
Будівельник взяв своє

У понеділок, 7 листопада, в рамках української баскетбольної Суперліги Одеса приймала тигрів, а Будівельник зустрічався з ДніпроАзотом.

Незважаючи на вже звично прекрасну гру Шона Кінга, який відзначився 28 очками, 8 підбираннями та 4 блок-шотами, ставши найефективнішим гравцем матчу, Одеса поступилася Донецьку з рахунком 78-85.

Іван Раденович виявився гідним конкурентом центровому господарів, записавши на свій рахунок дабл-дабл (18 очок + 11 підбирань), а тигри вирішили долю поєдинку ще в третій чверті, за підсумками якої вони не тільки відіграли дев’ятиочкове відставання, а й повели в рахунку. Тому до кінця гри їм залишалося лише не розгубити здобуту перевагу.

Хоча першу половину матчу, безумовно, у свій актив може занести Одеса, яка за підсумками двох чвертей захопила лідерство (43-34). Проте після великої перерви господарі повністю віддали ініціативу Донецьку. На спроби суперника зламати перебіг подій на майданчику Саша Обрадович реагував тайм-аутами, і підопічні сербського фахівця знову йшли у відрив, довівши матч до перемоги.

Крім Шона Кінга, результативною грою в складі Одеси відзначилися Джастін Лав, який набрав 13 очок і віддав 4 передачі, а також Віллі Дін - на його рахунку 11 очок і 6 передач.

У складі Донецька Івану Раденовичу допомагали Дарнелл Джексон, який після невиразного дебюту в попередній зустрічі з Хіміком провів хороший матч, відзначившись 19 очками, Вуле Авдалович (15 + 5 підбирань) і Рамел Каррі (12 очок + 7 перехоплень + 5 передач).

В іншому поєдинку дня Будівельник переміг ДніпроАзот з рахунком 89-75. Причому, Майк Фрейзер повернув собі звичні ігрові кондиції після травми, про що свідчить гра в Києві, де центровий ДніпроАзоту відзначився дабл-даблом (25 очок + 11 підбирань), ставши найкращим гравцем поєдинку з чинним чемпіоном Суперліги.

Після рівної боротьби у першій, не надто результативній чверті Будівельник здійснив вирішальний ривок, вигравши наступну десятихвилинку з рахунком 33-17 і повівши за підсумками першої половини +20.

У другій половині гості спробували організувати камбек, тим більше Майк Фрейзер, який ще на велику перерву вирушив з 11 пунктами в активі, продовжив приносити очки своїй команді і збирати відскоки. Однак розрив у рахунку був настільки суттєвим, що жодна зі спроб ДніпроАзоту перехопити ініціативу успіху не мала.

Найрезультативнішим гравцем будівельників за підсумками матчу став Роландас Аліевас, на рахунку якого 17 очок, 5 підбирань і 4 передачі. Джек МакКлінтон відзначився 16 очками, Зак Морлі - 12 очками, 5 підбираннями та 4 передачами.

У складі ДніпроАзоту Майка Фрейзера результативною грою підтримали Сергій Горбенко (12 очок + 7 підбирань) і Стенлі Прінгл (11 + 5 підбирань).

За матеріалами: Суперлига