0
15
Дніпро спіймав кураж

У середу, 16 листопада, пройшли два поєдинки української баскетбольної Суперліги.

Денис Лукашов чудово провів заключні хвилини поєдинку в Запоріжжі і допоміг Будівельнику здобути перемогу над місцевим Ферро-ЗНТУ з рахунком 78-70.

Після стартового ривка господарів, які вже в дебюті поєдинку повели 10-0, Будівельники зуміли зібратися, відігравши відставання за рахунок серії триочкових кидків, і навіть вийшли вперед. Проте надалі на паркеті точилася рівна гра.

Незважаючи на дебют Артема Параховского, який, щоправда, провів на паркеті всього дві хвилини, Будівельнику не вдалося окреслити свою перевагу. Підопічні Звєздана Мітровіча намагалися зупинити швидку гру господарів агресивним захистом. У підсумку найрезультативнішими гравцями першої половини, яка завершилася з рахунком 41-40, стали: у господарів - Річард Гуін (10 очок), у гостей - Суад Шеховіч (11 очок).

У третій чверті Ферро спробував здійснити черговий ривок, однак Будівельники, які почали використовувати свою перевагу в боротьбі під щитами, досить спокійно ліквідували розрив в рахунку. На старті четвертого періоду Будівельник вийшов вперед, а влучні кидки Дениса Лукашова дозволили гостям утримати здобуту перевагу.

Саме український плеймейкер, як і Суад Шеховіч, отримав 16 очок. Зазначимо, що для обох виконавців звітна гра стала найкращою в нинішньому сезоні. Дабл-даблом відзначився Зак Морлі, на рахунку якого 12 очок і 10 підбирань. Андрій Агафонов ледь не повторив показники партнера - 12 очок + 8 підбирань.

Найрезультативнішим гравцем у складі Ферро став Річард Гуін, відзначившись 16 очками. 15 очок записав на свій рахунок Ренді Калпеппер, 13 очок і 5 підбирань - Майкл Девіс. І нарешті, 10 очок отримав Джеремі Шаппел.

В іншому ж поєдинку дня Стівен Буртт виграв поєдинок у Вілла Соломона, а Дніпро здобув яскраву перемогу над Черкаськими Мавпами з рахунком 84-54.

Після того, як гості в дебюті першої чверті повели 5-4, Денис Журавльов взяв тайм-аут, і Микола Вільховецький майже відразу реалізував триочковий кидок, вивівши свою команду вперед. Втім, надалі жодна з команд не могла відірватися на недосяжну відстань. Тому першу половину гри, яка завершилася за мінімальної переваги Дніпра (34-33), суперники завершили майже з ідентичними показниками.

Перелом у грі стався у третій чверті, яку, незважаючи на травму Максима Корнієнка, дніпряни виграли з рахунком 27-10, довершуючи розгром суперника протягом заключних десяти хвилин. Результативну гру в складі господарів демонстрував не тільки Стівен Буртт, але і Данило Козлов, чиї триочкові кидки стали важливим внеском у перемогу.

Стівен Буртт став найрезультативнішим гравцем матчу, відзначившись 21 очком і 4 передачами. 17 очок і 4 підбирання на рахунку Данила Козлова. По 10 очок команді господарів принесли Олексій Щепкін та Микола Вільховецький. Максим Корнієнко до 7 зароблених очків додав 12 підборів.

По 11 очок у складі Черкаських Мавп отримали Вілл Соломон, який через травми достроково завершив матч, і Войдан Стояновський. 10 очок на рахунку Олександра Неруша.

За матеріалами: Суперлига