Суперліга. Будівельник ледь дотиснув Кривбасбаскет в овертаймі, БК Київ програв Миколаєву

21 листопада 2011, 22:31
0
12
Миколаїв впорався з гостями з Києва

У понеділок, 21 листопада, відбулися два поєдинки української баскетбольної Суперліги, в яких столичні команди поборолися з господарями в Кривому Розі та Миколаєві.

Будівельник зумів упоратися з Кривбасбаскетом лише в овертаймі з рахунком 78-74. Відзначимо і дабл-дабл Артема Параховського, який вдався білоруському центровому менше, ніж за двадцять хвилин, проведених на паркеті.

Незважаючи на перевагу Будівельника в боротьбі під щитами, Кривбасбаскет, у складі якого дебютував Пірс Келдвелл, на рівних протистояв гостям протягом всієї першої половини і навіть вів у рахунку +4. Коли ж підопічні Звєздана Мітровича в кінці другої чверті вирвалися вперед на дев'ять очок, криворіжці зуміли зібратися й ліквідували відставання.

Найкращим у складі Кривбасбаскета став Брайан Девіс, який відзначився 10 очками, проте йому було нелегко протистояти парі Агафонов-Параховський, що домінувала в трисекундній зоні.

У другій половині криворіжці продовжували на рівних боротися з грізним суперником, тому до четвертої десятихвилинки команди підійшли за рахунку 46-51 на користь Кривбасбаскету. За хвилину до кінця основного часу гості повернули собі п’ятиочкову перевагу, і здавалося, ніщо не перешкодить їм дотиснути суперника.

Проте іншої думки були Дмитро Корабльов і Елвін Сноу, який і зрівняв рахунок - 63-63, перевівши гру в овертайм. На додаткову п'ятихвилинку, яку столична команда почала з ривка 11-0, у господарів не залишилося сил, хоча дальні кидки Елвіна Сноу і Далібора Дьяпи ледь не відродили інтригу.

Саме Далібор Дьяпа став найрезультативнішим гравцем своєї команди, відзначившись 19 очками та 5 підбираннями. На рахунку Брайана Девіса 17 очок і 6 підбирань, Дмитра Корабльова - 14 очок, 7 підбирань і 5 передач, Елвіна Сноу - 11 очок і 7 передач.

Зак Морлі приніс Будівельнику 17 очок. Крім Артема Параховського, який до 13 очок додав 10 підбирань, таку ж результативність продемонстрував Андрій Агафонов, правда, українець підібрав на два відскоки менше, ніж його партнер по передній лінії столичного клубу. 10 очок і 7 підбирань стали здобутком Дениса Лукашова.

У цей же день дуель Вінсента Хантера і Вернона Гудріджа, який ледь не став автором першого в сезоні тріпл-дабл, прикрасила поєдинок в Миколаєві, де місцеві Корабели завдали поразки Києву з рахунком 72-60.

Завдяки активності Вінсента Хантера Миколаїв захопив ініціативу вже в дебютній чверті, втім суттєво відірватися від суперника господарі зуміли лише в другій десятихвилинці. Саме вона і вирішила долю матчу, адже, незважаючи на чудову гру Вернона Гудріджа, який завершив першу половину з 18 очками в активі, всього лише на одне менше, ніж лідер суперника, кияни поступалися з рахунком 28-42.

У другій половині Вовки, у яких, як і у господарів, не йшли триочкові кидки (5 / 29 на дві команди) так і не зуміли переломити хід поєдинку, крім того, з гри через травму вибув Гаррі Ервін, що стало для гостей серйозною втратою. Миколаїв впевнено тримав дистанцію і в підсумку здобув перемогу, провівши один із найкращих матчів в нинішньому сезоні, зокрема повністю перегравши суперника в боротьбі під кільцем.

Вінсент Хантер приніс миколаївській команді 21 очко. 14 очок і 11 підбирань на свій рахунок записав Родні Грін. Деніел МакКлінток відзначився 10 очками.

Вінсент Гудрідж провів прекрасну гру, ставши автором 22 балів, 10 підборів і 9 блок-шотів. Панкраціо Барач записав на свій рахунок 12 очок і 5 передач, Маріо Остін - 11 очок.

За матеріалами: Суперліга