ВХЛ: Сила волі. ХК Донбас в овертаймі дотискає Южный Урал

22 листопада 2011, 17:25
0
9
Донбас здолав Урал у впертій битві

У вівторок, 22 листопада, донецький Донбас у рамках регулярного чемпіонату ВХЛ в Орську (Оренбурзька область, РФ) в овертаймі переграв місцевий Южный Урал.

Підопічні Олександра Куликова завдяки точному кидку Дениса Кочеткова в овертаймі змогли здобути вольову перемогу в поєдинку.

Южный Урал (Орськ) - Донбас (Донецьк) - 1:2 ОТ (1:0, 0:0, 0:1, 0:1)

22 листопада 2011р. Орськ. ПС Ювілейний

Судді: П'янков К. (Перм), Джіганчін А. (Магнітогорськ), Смородін Д. (Магнітогорськ)

Шайби: 1:0 - Музичко (Казарін) - 8:04; 1:1 - Варламов (Кочетков) - 41:23; 1:2 - Кочетков (Журун, Бєлухін) у більшості - 63:12

Южный Урал: Магарілов; Ященко - Устюжанин, Буханко - Сидоров, Фомічов - Позін, Скалин. Камаєв - Александров - Воронцов, Місбахов - Кириллов - Васюков, Музичко - Євграфов - Казарін, Попов - Коркін - Ведькалов

Донбас: Царегородцев. Люткевич - Малевич, Єгін - Дубровін, Єсипов - Толкунов, Шагов. Журун - Бєлухін - Піскунов, Татаринов - Варламов - Кочетков, Васильєв - Шафаренко - Матерухін, Гладскіх, Костичкін

Южный Урал, як і личить господарям майданчика, почав матч активно, і під тиском трибун пішов вперед, створивши кілька небезпечних моментів. В одному з епізодів, який викликав у арбітра сумніви, Музичко опинився біля воріт Царегородцева разом з шайбою. Після перегляду відеоповтору рефері все ж прийняв рішення зарахувати гол. Так на 12-й хвилині матчу Южный Урал повів у рахунку.

Донеччанам вдавалося доставляти голкіперу суперника багато клопоту, як тільки склад української команди ставав повним, але змінити рахунок на табло до першої перерви жодній із сторін не вдалося. Не вдалося це зробити і під час другого періоду. Незважаючи на величезне бажання гравців Южного Уралу розвинути успіх, у другій двадцятихвилинці їм довелося провести набагато більше часу біля своїх воріт, відбиваючись від спроб донеччан зрівняти рахунок. Ближче за інших до успіху були Денис Кочетков та Олександр Васильєв, але, на жаль, шайба вперто не йшла у ворота суперників ні в рівних складах, ні в більшості.

А третій період розпочався для Южного Уралу з потужного і точного кидка Сергія Варламова, який, перебуваючи під гострим кутом до воріт, скористався відмінною передачею Дениса Кочеткова, і знайшов пролом в амуніції вже здавалося непробивного Магарілова. До речі, надалі голкіперу господарів майданчика вдалося протриматися аж до овертайму, але через три з гаком хвилини після його початку страж воріт Южного Уралу був змушений капітулювати - донецька п'ятірка чітко реалізувала свій гольовий момент.

Після 26 ігор в активі ХК Донбас 57 очок і чисте перше місце у конференції Захід ВХЛ.

Тепер на порядку денному у чемпіона України - матчі півфінальної стадії розіграшу Континентального кубка - міні-турнір пройде в Донецьку з п'ятниці, 25 листопада по неділю, 27 листопада. У п'ятницю у Донбасу матч з Лієпаяс Металургс (Лієпая, Латвія), в суботу з Краковією (Краків, Польща), а в неділю з Рубіном (Тюмень, Росія).