Суперліга. Дніпро здобув сьому перемогу поспіль

9
Дніпро розігрався

У середу, 24 листопада, Дніпро приймав Ферро-ЗНТУ в рамках розіграшу Суперліги

Ренді Калпеппер вже звично порадував публіку низкою яскравих моментів.

Чарльз Томас став головним героєм матчу з Ферро, в якому, повторивши досягнення Говерли, Дніпро здобув сьому поспіль перемогу з рахунком 83-70.

Після рівної боротьби у дебюті поєдинку господарі захопили ініціативу, вигравши першу чверть з рахунком 23-17. Протягом наступної десятихвилинки перевага Дніпра, у складі якого результативну гру демонстрував Чарльз Томас, відзначившись ще до великої перерви 15 очками та 5 підбираннями, зросла до десяти пунктів (39-29).

Вже в дебюті третьої чверті Стівен Буртт наздогнав свого партнера по команді за кількістю зароблених очок, а перевага дніпропетровської команда становила +16. Але спрацював тайм-аут Кирила Большакова, і спочатку Річард Гуін кидками з-за дуги повернув десятиочкову різницю в рахунку, а потім Ренді Калпеппер і Джеремі Шаппел відродили згаслу інтригу.

Тільки два влучні триочкові Чарльза Томаса дозволили дніпровці вирушити на останню перерву, лідируючи 60-53. Проте в завершальній чверті підопічні Дениса Журавльова зловили кураж, не залишивши супернику жодного шансу.

І саме Чарльз Томас став найрезультативнішим гравцем зустрічі, відзначившись 30 очками та 7 підбираннями та отримавши рекордні 32 бали рейтингу ефективності. Стівен Буртт завершив гру з 22 очками, 5 підбираннями та 5 передачами. На рахунку Максима Корнієнка шостий дабл-дабл у сезоні: 10 очок + 10 підбирань + 5 блок-шотів. Деррік Лоу допоміг команді 11 очками та 6 підбираннями.

22 очками та 8 підбираннями у складі Ферро відзначився Річард Гуін. Ренді Калпеппер, вже звично порадував публіку низкою яскравих моментів, став автором 16 очок і 5 передач, Джеремі Шаппел - 13 очок та 5 підбирань.

За матеріалами: Суперліга