Континентальний кубок: Рубін здобуває вольову перемогу над Металургсом

26 листопада 2011, 17:27
0
17
Рубін все-таки встиг дотиснути Металургса

У суботу, 26 листопада, на льоду арени Дружба в Донецьку чемпіон ВХЛ Росії тюменський Рубін у своєму матчі 2-го туру півфінального групового турніру Континентального кубка з хокею з рахунком 4:3 переграв чемпіона Латвії Металургса з Лієпаї.

Рубін (Тюмень, Росія) – Металургс (Лієпая, Латвія) – 4:3 (0:1; 3:2; 1:0)

26 листопада 2011. м.Донецьк. Арена Дружба

Шайби: 0:1 – Калнс (Забінс) – 16:40; 0:2 – Вереніс (Страупе) – 22:53; 1:2 – Васильєв (Жмаев, Сьомін) – 29:41; 1:3 – Міцкевічс (Скворцов ) – 35:42 в більшості; 2:3 – Жмаев (Коробов) – 38:30; 3:3 – Корсунов (Стасюк) – 39:46; 4:3 – Безруков – 59:23 в більшості

Рубін: Судніцин – Попов, Корсунов, Коробов, Севостьянов, Гусєв, Васильєв, А.Ячменев, Волошенко, Стасюк, Сьомін, Трифонов, Галанов, Жмаєв, Безруков, Хайдаров, Зимін, Горшков, Журик, Незнамов, Д.Ячменєв

Металургс: Журковс – Лепіньш, Фелдманіс, Алісаускас, Сіксна, Бранціс, Зелтінс, Забінс, Скорковс, Янсонс, Вереніс, Деметерс, Воронінс, Гіптерс, Страупе, Берзіньш, Алксніс, Тілла, Калнс, Мікевічс, Баярунс

Натиск росіян

Перші хвилини матчу латиші розпочали дуже активно і провели на ворота Судніцина кілька цікавих атак, з якими гравці Рубіна досить легко впоралися. Ближче до середини першого періоду, після видалення Алешаускаса, глядачі Арени Дружба побачили у справі голкіпера Металургсів Журковса, який справився з кількома небезпечними кидками тюменців.

Сюрприз від латишів

Обмінявшись люб’язностями у вигляді декількох нереалізованих відрізків у форматі 5 на 4, суперники дещо зменшили оберти, але "вибух" з боку Калнса, який вийшов на одного захисника і точно кинув у правий від Судніцина кут воріт, був дійсно несподіваним. Чемпіон Латвії повів 1:0.

Ще один сюрприз

Хід у росіян на початку другого періоду був цілком прогнозований і тюменці пішли вперед, але рахунок на табло змінився не на їхню користь. Кидок Вереніса став для воротаря Рубіна з розряду тих, що не можна зловити. Лише через півгодини після початку матчу росіяни змогли пробити ворота Журковса.

Гра "Хто кого наздожене"

Жмаєв прорвався уздовж борту і вивів Васильєва на кидок, який хокеїст Рубіна виконав бездоганно. Після цього розпочався справжній гольовий бенкет. На шайбу Міцкевічса тюменці відповіли двома точними кидками Жмаєва і Корсунова за 14 секунд до сирени на другу перерву, зрівнявши рахунок.

Перемога на прапорці

У третьому періоді обидві команди були близькі до першості, але лише за 37 секунд до кінця основного часу матчу Безруков зміг вирвати перемогу для Рубіна, реалізувавши більшість.

6 vs 0

Чемпіон ВХЛ після другої гри на Континентальному Кубку набирає 6 очок і претендує на перемогу в півфіналі. Чемпіон Латвії з нулем балів втратив усі шанси потрапити у Фінал чотирьох.

Матч ХК Донбас (Донецьк, Україна) – Краковія (Краків, Польща) розпочнеться о 18:30.

Пряму трансляцію поєдинку дивіться на Першому національному телеканалі.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net