Континентальний кубок: Донбас обіграв Краковію

26 листопада 2011, 21:25
0
13

У суботу, 26 листопада, на льоду арени Дружба в Донецьку чемпіон України Донбас у своєму матчі 2-го туру півфінального групового турніру Континентального кубка з хокею не без зусиль з рахунком 3:1 переграв чемпіона Польщі Краковію.

Донбас (Донецьк, Україна) – Краковія (Краків, Польща) – 3:1 (1:1; 1:0; 1:0)

26 листопада 2011. м. Донецьк. Арена Дружба. 3927 глядачів

Шайби: 1:0 – Варламов; 1:1 – Сухарскі; 2:1 – Піскунов; 3:1 – Журун

Почин Варламова

З перших хвилин поєдинку Донбас мав ігрову перевагу, але чемпіон Польщі небезпечно контратакував. На сьомій хвилині матчу у донеччан вийшла гарна комбінація, і Варламов, замкнувши передачу Кочеткова, відкрив рахунок у поєдинку – 1:0.

Відповідь Сухарскі

Донецький клуб продовжував атакувати, але в середині першого періоду пропустили вихід канадського легіонера Краковії Сухарскі, який вміло переграв Горячевскіх – 1:1. Чемпіон України продовжував тиснути на ворота Ряжкі, але не використав декілька вигідних моментів, і рахунок до перерви не змінився.

Гра 3 на 5

У другому періоді на 23 хвилині Варламов вийшов один на зустріч з голкіпером гостей, але влучив у штангу. До середини матчу Донбас обрушив шквал атак на ворота чемпіона Польщі, але вигідні моменти форварди донеччан не використали. Поляки відповіли небезпечною контратакою – двічі виручив Горячевскіх. Отримавши чисельну перевагу на 31-й хвилині у два гравці, гості розмістилися в зоні Донбасу, і лише майстерність воротаря донецького клубу не дозволила їм повести в рахунку.

Добавка від Піскунова

Українці вистояли і знову почали плести мережу своїх комбінацій біля воріт суперника. Поляки не встигали за господарями і почали порушувати правила. За три хвилини до завершення другого періоду донеччани отримали чисельну перевагу в два гравці. Ряжка у воротах творив чудеса, але і він не зміг виручити команду, коли донеччанин Піскунов успішно завершив кидок Журуна – 2:1.

Розрядка від Журуна

Третій період польський чемпіон розпочав активно, намагаючись зрівняти рахунок. Донеччани вміло оборонялися, ловлячи суперників на контратаках. На початку заключної третини поєдинку найближче до покинутої шайбі був Міхнов, якому сьогодні виповнилося 28 років. Ряжка був надійний. У середині періоду польський захисник лежачи намагався притиснути шайбу до льоду, але Егіна боровся до кінця і проштовхнув шайбу на Журуна, який вразив порожній кут воріт – 3:1!

Оборона Донбасу

На 55 хвилині команди "обмінялися" гострими випадами – спочатку Варламов прорвався по центру – воротар, а потім Ляшкевичу капітан донеччан в контратаці ціною порушення правил не дозволив скоротити відставання в рахунку. Краковія отримала шанс в більшості врятувати гру, але Донбас вміло оборонявся. Чемпіон Польщі наприкінці матчу влаштував останній штурм воріт, але підопічні Олександра Куликова вистояли і заслужено перемогли 3:1!

Матч турніру

Донбас, як і тюменський Рубін, набирає 6 очок. Ці команди завтра розіграють в очному поєдинку путівку в Руан. Початок гри о 18:30. Краковія з нулем очок, як і латвійський Металургс, після двох ігор втратила всі шанси пробитися у Фінал чотирьох.

Раніше сьогодні пройшов матч, в якому Металургс з рахунком 3:4 поступився тюменському Рубіну.

27 листопада відбудеться матчі Краковія – Металургс і Донбас – Рубін: пряму трансляцію поєдинку за участю української команди дивіться о 18:30 на Першому національному.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net