ХК Донбас вийшов у фінал Континентального кубка

27 листопада 2011, 23:00
0
16
Донбас виходить у фінал Континентального кубка

Донецький хокейний клуб Донбас став першим в історії українського хокею клубом, який зміг пробитися у фінал Континентального кубка.

У неділю, 27 листопада, донецький клуб у півфіналі обіграв казанський Рубін.

Донбас (Донецьк) - Рубін (Казань) - 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

Шайби: 1:0 - Варламов (Кочетков, Дубровін) - 4:31 ГБ, 2:0 - Белухін (Варламов) - 12:54 ГМ, 2:1 - Васильєв (Жмаєв) - 39:50, 3:1 - Піскунов (Егін) - 59:55 ПВ.

Воротарі: Царегородцев - Судніцин.

З перших секунд матчу обидві команди почали демонструвати активну, взаємонебезпечну гру. Рахунок у матчі був відкритий вже на 4 хвилині, шайбу у ворота росіян закинув капітан ХК Донбас Сергій Варламов.

Після вилучення Владислава Егіна у складі Донбасу, донецька команда, перебуваючи в меншості, зуміла подвоїти перевагу, - на 12 хвилині, нападаючий Євген Белухін з передачі Сергія Варламова забив другу шайбу.

У другому періоді Донбас діяв активніше Рубіна, однак відзначитися вдалося тюменцям, - за 10 секунд до кінця другого періоду, зусиллями Анатолія Васильєва, гості скоротили відставання в рахунку.

Заключний період пройшов у впертій боротьбі за шайбу. ХК Рубін намагався змінити хід гри і за 40 секунд до фіналу головний тренер тюменців Місхат Фахрутдинов взяв 30 Second перерву та замінив голкіпера на 6-го польового гравця. Команда кинулася в атаку, але після помилки одного із гравців Рубіна, нападаючий Донбасу - Сергій Піскунов влучив у порожні ворота.

Фінал Континентального кубка пройде у Греноблі (Франція) із 13 по 15 січня 2012 року.

За матеріалами: Остров