Суперліга. Київ переміг Політехніку, Дніпро виграв восьму гру поспіль

0
13
Дніпро нестримно кує перемоги

У середу, 30 листопада, відбулися два поєдинки української Суперліги.

Повернувшись на паркет після травми, Деррік Зіммерман відразу ж став одним з найкращих гравців матчу, в якому Київ завдав поразки Політехніці-Галичині з рахунком 80-77.

Дебютна чверть матчу пройшла в рівній боротьбі, проте Політехніка, яка відкрила рахунок, постійно була попереду. І тільки триочковий від Владислава Подоляна на останніх секундах десятихвилинки дозволив господарям протистояння наблизитися до суперника на мінімальну відстань. На велику перерву вже кияни вирушили як лідери, ведучи в рахунку 40-34.

Здавалося, що в другій половині підопічні Віталія Чернія спокійно доведуть матч до перемоги. Однак зовсім іншої думки був центровий гостей Владан Вукославлевич, який у другому поспіль поєдинку не залишив своїм опонентам жодних шансів у боротьбі під кільцем. Підтримав партнера і Джордж Одуфува, з яким вони зібрали 30 відскоків на двох (!). Але міні-ривок на старті заключного періоду дозволив Вовкам відірватися на відстань у шість очок і зберегти цю різницю в рахунку до заключних секунд поєдинку.

Владан Вукославлевич в підсумку записав на свій рахунок 26 очок і 14 підбирань. 17 очок, а також по 4 підбирання та передачі на рахунку Ленса Харріса, 11 очок і 4 підбирання - Павла Ревзіна, 10 очок і 4 передачі – Ведрана Моровича. Джордж Одуфува отримав лише 4 очки, але до цього додали 14 зібраних відскоків.

У господарів з 18 очками і 4 підборами в активі завершив гру Деррік Зіммерман. Дабл-даблом (15 очок + 13 підбирань + 7 блок-шотів) відзначився Вернон Гудрідж. Владислав Подолян став автором 13 очок, Панкраціо Барач - 12 очок.

Інший поєдинок дня, в якому Дніпро переміг Кривбасбаскет з рахунком 81-71, перетворився на своєрідний бенефіс Дерріка Лоу.

Крім того, підопічні Дениса Журавльова встановили новий рекорд сезону, адже перемога над криворізької командою для Дніпра вже восьма поспіль.

Втім, матч складався для господарів не надто просто. Після першої чверті, яку виграли дніпряни у впертій боротьбі, повівши +7, Кривбасбаскет спробував перехопити ініціативу і навіть зумів відіграти відставання і вийти вперед за рахунок серії триочкових кидків. Проте до кінця першої половини Дніпро повернув собі лідерство - 41:36.

І знову спрацювала далека артилерія гостей, дозволивши їм повести в рахунку після великої перерви. Кульмінацією матчу стала заключна десятихвилинка, протягом якої Деррік Лоу отримав 11 очок і за підтримки партнерів приніс перемогу дніпропетровської команди.

Крім Дерріка Лоу, на рахунку якого 23 очки та 5 підбирань, у складі господарів варто, в першу чергу, відзначити Максима Корнієнка – в його активі дабл-дабл (15 очок + 13 підбирань). 11 очок на свій рахунок записав Фред Хаус, 10 очок – Стівен Буртт.

Найрезультативнішим гравцем Кривбасбаскета став Далібор Дьяпа, досягнення якого становили 16 очок і 8 підбирань. Віктор Кондратовець відзначився 14 очками, Брайан Девіс – 12 очками та 7 підбираннями. На рахунку Джеймса Флоренс 11 очок, Елвіна Сноу – 10 очок.