Остерсунд: Бергман виграв спринт, українці - за межами тридцятки

2 грудня 2011, 21:50
0
20
Бергман виграв спринтерську гонку в Остерсунді

У п'ятницю, 2 грудня, на Кубку світу з біатлону в шведському Остерсунді відбулася чоловіча спринтерська гонка на 10 кілометрів.

Переможцем сьогоднішніх змагань став Карл-Йохан Бергман зі Швеції, який без єдиного промаху подолав дистанцію за 24.22,5. Другим фінішував норвежець Тар'ї Бо, а третім - його співвітчизник Еміль-Хегле Свендсен.

Всі українці фінішували за межами першої тридцятки. Єдиним, хто приїхав в очковій зоні, став Сергій Семенов, який закінчив гонку 34-м.

Остерсунд. Спринтерська гонка. 10 км. Чоловіки

1. Карл-Йохан Бергман (Швеція) - 24.22,5 (0 0)

2. Тар'ї Бо (Норвегія) 7,6 (0 0)

3. Еміль-Хегле Свендсен (Норвегія) +13,0 (0 1)

4. Мартен Фуркад (Франція) 16,4 (1 0)

5. Лоуелл Бейлі (США) 22,4 (0 0)

6. Андреас Бірнбахер (Німеччина) 40,7 (0 0)

7. Ярослав Соукуп (Чехія) 41,0 (0 0)

8. Міхал Шлезінгр (Чехія) 43,0 (0 1)

9. Уле-Ейнар Бьорндален (Норвегія) 49,2 (1 0)

10. Свен Гроссеггер (Австрія) 51,1 (0 0)

...

34. Сергій Семенов (Україна) 1.51,4 (0 1)

50. Андрій Дериземля (Україна) 2.16,8 (1 1)

55. Роман Прима (Україна) 2.26,1 (0 1)

67. Сергій Седнєв (Україна) 2.48,4 (1 2)

76. Олександр Біланенко (Україна) 3.04,5 (0 1)

Нагадаємо, в суботу, 3 грудня, в Остерсунді відбудеться жіноча спринтерська гонка на 7,5 кілометрів. За матеріалами:  СПОРТ bigmir)net