Хохфільцен: Нойнер виграла спринт, Валентина Семеренко - 22-а

9 грудня 2011, 17:35
0
26
Нойнер здобула перемогу в спринті в Хохфільцені

У п'ятницю, 9 грудня, в Хохфільцені в рамках другого етапу Кубка світу з біатлону відбулася жіноча спринтерська гонка на 7,5 кілометрів.

Перемогу в сьогоднішніх змаганнях здобула німецька біатлоністка Магдалена Нойнер, яка нещодавно заявила про швидке завершення кар'єри. Другий результат показала Кайса Макаряйнен з Фінляндії, а третій - росіянка Ольга Зайцева.

Серед українок найкраще гонку провела Валентина Семеренко, яка фінішувала 22-ю. Віта Семеренко посіла 40-е місце, Олена Підгрушна - 42-е, Інна Супрун - 45-е, а Наталія Бурдига - 56-е.

Кубок світу, Хохфільцен. Спринт. 7,5 км. Жінки

1. Магдалена Нойнер (Німеччина) - 21.09,2 (0+0)

2. Кайса Макаряйнен (Фінляндія) 14,9 (1+0)

3. Ольга Зайцева (Росія) 22,7 (1+0)

4. Хелена Екхольм (Швеція) 23,4 (0+0)

5. Дар'я Домрачева (Білорусія) 25,0 (2+0)

6. Анастасія Кузьміна (Словаччина) 27,7 (0+1)

7. Ольга Вілухіна (Росія) 31,1 (0+0)

8. Андреа Хенкель (Німеччина) 33,6 (0+0)

9. Сюнневе Сулемдаль (Норвегія) 33,9 (0+1)

10. Еліса Рінген (Норвегія) 34,0 (0+0)

...

22. Валентина Семеренко (Україна) 1.29,6 (0 2)

40. Віта Семеренко (Україна) 2.04,2 (1 1)

42. Олена Підгрушна (Україна) 2.11,3 (2 1)

45. Інна Супрун (Україна) 2.21,2 (1 1)

56. Наталія Бурдига (України) 2.41,8 (2 1)

Нагадаємо, що в чоловічому спринті на 10 кілометрів у Хохфільцені перемогу здобув швед Карл-Йоган Бергман.

ТЕГИ: биатлонВалентина СемеренкоХохфильценМагдалена НойнерКубок мира по биатлону