Українці завоювали три золоті нагороди на Чемпіонаті Європи з плавання

13 грудня 2011, 16:59
0
7
Зевіна завоювала дві золоті медалі

Українські спортсмени вибороли чотири медалі, три з яких найвищого ґатунку, на Чемпіонаті Європи з плавання на короткій воді, який проходив у польському Щецині.

У запливах на спині на 100 та 200 метрів українка Дар'я Зевіна стала дворазовою чемпіонкою Європи, повідомляє прес-служба Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту України.

Ще одне золото Україні приніс Андрій Говоров, перемігши у змаганнях батерфляєм на 50 метрів.

Бронзу виграв Сергій Фролов на дистанції 1500 метрів у вільному стилі.

У загальнокомандному заліку збірна України фінішувала на восьмому місці. Перша позиція у збірної Німеччини (7-2-1), другими стали данці (5-7-2), а третіми - іспанці (5-5-2).