Хохфільцен: Зайцева виграла спринтерську гонку, Віта Семеренко - п'ята

0
15
Хохфільцен: Зайцева виграла спринтерську гонку, Віта Семеренко - п ята
Зайцева, Домрачева і Екхольм закінчили спринтерську гонку на подіумі

У п'ятницю, 16 грудня, в австрійському Хохфільцені в рамках третього етапу Кубка світу з біатлону відбулася спринтерська гонка серед жінок на 7,5 кілометра.

Перемогу здобула російська спортсменка Ольга Зайцева, подолавши з одним промахом дистанцію за 20:36,6. Другою фінішувала Дар'я Домрачева з Білорусі, третє місце у Хелени Екхольм зі Швеції.

Українка Віта Семеренко закінчила гонку п'ятою, допустивши один промах при стрільбі. Наталія Бурдига фінішувала сорок третьою, Валентина Семеренко - 55-ю, Олена Підгрушна - 68-ю, а Інна Супрун - 79-ю.

Кубок світу. Хохфільцен. Спринт. 7,5 км. Жінки

1. Ольга Зайцева (Росія) - 20:36,6 (0+1)

2. Дар'я Домрачева (Білорусь) 13,9 (1+1)

3. Хелена Екхольм (Швеція) 30,2 (1+0)

4. Магдалена Нойнер (Німеччина) 44,9 (1+1)

5. Віта Семеренко (Україна) 55,7 (0+1)

6. Тан Цзялінь (Китай) 59,6 (0+0)

6. Марі Дорен-Абер (Франція) 59,6 (0+1)

8. Вероніка Новаковська-Земняк (Польща) 1.02,4 (1+0)

9. Кайса Макаряйнен (Фінляндія) 1.02,7 (1+2)

10. Анастасія Дубарезова (Білорусь) 1.06,5 (0+1)

...

43. Наталія Бурдига (Україна) 2.19,5 (3+1)

55. Валентина Семеренко (Україна) 2.38,0 (3+3)

68. Олена Підгрушна (Україна) 3,18,7 (0+5)

79. Інна Супрун (Україна) 3.39,2 (2+4)

Нагадаємо, що завтра, 17 грудня, на етапі Кубка світу в Хохфільцені відбудуться чоловіча та жіноча гонки переслідування.

ТЕГИ: ХохфильценВита СемеренкоКубок мира по биатлонуОльга Зайцева