Суперліга: Будівельник виграв друге в сезоні столичне дербі

17 грудня 2011, 19:55
0
10
Будівельник впорався з Вовками

Будівельник, найкращим у складі якого став Суад Шехович, виграв друге в сезоні столичне дербі, обігравши БК Київ з рахунком 83-79.

Однак, незважаючи на перевагу господарів у боротьбі під щитами (22 проти 15) та по далеких кидках (5 / 14 проти 1 / 7), перша половина матчу пройшла в рівній боротьбі.

Більш того, завдяки єдиному точному кидку з-за дуги, який зробив Панкраціо Барач, Київ виграв дебютну чверть з двоочковою перевагою.

У другій десятихвилинці жодна з команд не змогла відірватися від суперника на комфортну для себе відстань, але в підсумку команда Звездана Митровича вирушила на велику перерву, лідируючи 39-37.

Протягом третього ігрового відрізка Будівельник, у складі якого дабл-дабл оформив Суад Шехович, збільшив свою перевагу. Здавалося, їм вдасться утримати лідерство і впродовж завершальної десятихвилинки, незважаючи на активність Гарі Ервіна і Руслана Отверченка. Тим більше, що Владислав Подолян і Вернон Гудрідж залишили паркет через перебір фолів, суттєво зменшивши шанси Вовків. Але до кінцівки гри номінальні гості скоротили відставання до мінімуму, і лише невдалі кидки з лінії завадили Києву поборотися за перемогу.

Суад Шехович за підсумками матчу оформив дабл-дабл: 15 очок + 15 підбирань. По 12 очок Будівельнику принесли Михайло Анісімов та Дмитро Забірченко, який повернувся на паркет після отриманої в першій чверті травми. 11 очок на свій рахунок записав Роландас Аліевас.

Найрезультативнішим гравцем дербі став Гарі Ервін, який відзначився 22 очками та 5 підбираннями.

За матеріалами: Суперліга