Хокей: Донбас обіграв санки-петербурзький ХК ВМФ

21 грудня 2011, 21:30
0
9

У середу, 21 грудня, донецький ХК Донбас на льоду Арени Дружба у матчі регулярного чемпіонату ВХЛ переграв фарм-клуб клубу КХЛ СКА - санкт-петербурзький ХК ВМФ.

ХК Донбас - ХК ВМФ (Санкт-Петербург) - 4:2

Донецьк. Арена Дружба. 3920 глядачів

Голи: 0:1 - Карамнов (Коростін, Чугуєв) - 12:17; 1:1 - Шафаренко (Доніка) - 23:30; 2:1 - Піскунов (Бєлухін, Журун) - 40:13; 3:1 - Варламов (Боровков, Дубровін) - 44:38 - в більшості; 3:2 - Чистяков (Лютов, Бердюков) - 44:52; 4:2 - Малевич (Доніка, Шафаренко) - 55:11

Донбас: Царегородцев. Люткевич - Малевич, Піскунов - Бєлухін - Журун, Дубровін - Дидикін. Варламов - Боровков - Кочетков, Єсіпов - Єгін, Гладських - Татаринов – Васильєв, Матерухін - Шафаренко - Доніка

ВМФ: Шикін. Лютов - Бердюков, Гребенніков - Чистяков - Селезньов, Молодцов - Потапов - Чугуєв, Карамнов - Коростін. Шашерін - Тополь - Конозов, Віроланен - Кузін, Горбаченко, Нікітін

Атакували і... пропустили

Почавши матч у дуже високому темпі, гравці з Донецька доставили чимало проблем голкіперу пітерського клубу Дмитру Шикіну, але перша у матчі шайба побувала в протилежних воротях. В одній з атак господарів майданчика потужним кидком потурбував Чугуєв, і Царегородцев відбив шайбу, але це була лише частина складного завдання. Карамнов другим темпом, низом, відправив шайбу до кута воріт Донбасу повторним кидком, скориставшись тим, що огляд воротареві дончан закрив і нападаючий гостей і захисник своєї ж команди. Аж до сирени на перерву шукали дорогу до воріт суперника підопічні Олександра Куликова, але забити, на жаль, не змогли.

Навалилися і зрівняли

Це удалося на четвертій хвилині другого періоду, коли трійка нападаючих Матерухін - Доніка - Шафаренко влаштували пожежу біля воріт гостей і 7-му номеру Донбасу вдалося проштовхнути шайбу у ворота. Проте, розвинути успіх Червоно-чорним не вдалося. Гості вчасно об’єдналися і вирівняли гру, нав’язавши суперникам боротьбу.

Втекли і дотисли

Проте щойно почався третій період Піскунов вивів господарів майданчика вперед, а Варламов закріпив перевагу своєї команди, але за хвилинне розслаблення донецькі гравці були відразу ж покарані Чистяковим і компанією, які до мінімуму скоротили відставання. Але це було все, що змогли досягти непоступливі гості. Гол Малевича лише закріпив перевагу ХК Донбас.

Раніше у сезоні 2 жовтня ХК ВМФ з рахунком 1:2 поступився ХК Донбас у Санкт-Петербурзі, а через тиждень 10 жовтня ХК Донбас з рахунком 0:3 програв ХК ВМФ у Донецьку.

Після 33 ігор в активі ХК Донбас 73 очки і чисте перше місце у конференції Захід ВХЛ.