Суперліга: Миколаїв упорався з Будівельником, Черкаські Мавпи програли ДніпроАЗОТу

0
24
Миколаїв показав Будівельнику, хто на паркеті господар

У четвер, 23 грудня, відбулися поєдинки української Суперліги.

Родні Грін став найрезультативнішим гравцем матчу, в якому Миколаїв переграв Будівельник з рахунком 91-76, взявши реванш за поразку в першому колі.

Незважаючи на потужну гру Артема Параховського, який у першій половині відзначився 13 очками та 5 підбираннями, Будівельнику не вдалося використати свою перевагу в боротьбі під щитами. Більш того, в середині другої чверті, після дальнього пострілу Родні Гріна, перевага Миколаєва досягла шести пунктів. Але білоруський центровий гостей ледь не самостійно ліквідував відставання Будівельника, тому на велику перерву суперники вирушили за рахунку 42-43.

Переломною у матчі стала перша половина останньої чверті, протягом якого корабели здійснили ривок 13-2. Надалі господарі дещо збавили оберти, дозволивши Будівельнику скоротити розрив у рахунку. Але кінцівку поєдинку баскетболісти Миколаєва провели значно сильніше, ніж суперник, якому протягом заключної хвилини треба було відіграти 10 очок. У підсумку підопічні Валентина Берестнєва навіть збільшили свою перевагу, здобувши переконливу перемогу.

Родні Грін відзначився 25 очками і 4 передачами. По 15 очок отримали Ігор Кривич і Діон Вон, який, крім того, 9 разів асистував партнерам. 14 очок і 6 підбирань на рахунку Деніела МакКлінтока, 11 очок – у Андрія Корочкіна.

Найрезультативнішим гравцем Будівельника став Артем Параховський, який записав на свій рахунок 17 очок і 7 підбирань. 14 очок команді приніс Роландас Аліевас. По 11 очок отримали Кріс Монро і Михайло Анісімов.

В іншому поєдинку дня Стенлі Прінгл приніс перемогу ДніпроАЗОТу над Черкаськими Мавпами з рахунком 74-81.

Уже в дебюті зустрічі дніпродзержинська команда, в складі якої досить успішно дебютував Маріо Літтл, зуміла за рахунок дальніх кидків захопити лідерство. І лише до кінця першої половини господарі скоротили відставання до трьох пунктів - 39-42. Відзначимо і бігмена гостей Майка Данігена, який вирушив на велику перерву з 13 очками та 6 підбираннями в активі.

У другій половині активізувався Уілл Соломон, завдяки чому Черкаські Мавпи вийшли вперед. Але втрата Мільяна Пуповича через п'яте персональне зауваження, загроза п'ятого фолу для Трента Плейстеда та Олександра Неруша, а також ривок гостей 15-2, завадили господарям розвинути успіх. Заключні хвилини поєдинку взагалі стали бенефісом Стенлі Прінгла, який у підсумку відзначився 26 очками та 5 передачами.

Дабл-дабл (19 очок + 12 підбирань) на свій рахунок записав його партнер Майкл Даніген. 11 очками та 6 підбираннями відзначив свій дебют в Суперлізі Маріо Літтл.

Найрезультативнішим гравцем команди господарів став Уілл Соломон, який отримав 20 очок. 15 очок і 7 підбирань на рахунку Трента Плейстеда, 14 очок і 5 підбирань - Войдана Стояновського. Мільян Пупович став автором ще одного дабл-дабл: 11 очок + 11 підбирань.

За матеріалами: Суперлига