Збірна Росії програла шведам у фіналі молодіжного чемпіонату світу з хокею

6 січня 2012, 12:43
0
5
Шведи виграють молодіжний чемпіонат світу з хокею

Молодіжна збірна Росії з хокею програла фінальний матч чемпіонату світу, що пройшов у канадському Калгарі.

Росіяни поступилися збірній Швеції з рахунком 0:1.

В основний час матчу шайб закинуто не було, а єдиний гол форвард шведської команди Міка Зібанежад забив в овертаймі.

В основний час голкіпер збірної Росії Андрій Макаров відбив 50 кидків по своїх воротах, у той час як росіяни за три періоди кидали по воротах збірної Швеції лише 16 разів.

В овертаймі шведи виконали вісім кидків по воротах збірної Росії (проти одного у росіян). На 11-й хвилині додаткового часу Зібанежад по правому краю майданчика прорвався до воріт і з близької відстані здійснив точний кидок.

У матчі за третє місце збірна Канади перемогла команду Фінляндії з рахунком 4:0. У цій зустрічі шайби закинули Квінтон Хауден (двічі), Таннер Пірсон і Марк Шайфеле. Таким чином, канадцям, які вперше з 2001 року не змогли вийти у фінал молодіжного чемпіонату світу, дісталися бронзові медалі.

Збірна Швеції виграла молодіжний чемпіонат світу з хокею вперше з 1981 року.

За матеріалами: Лента.ру