Біатлон: Нойнер виграла спринт в Антхольці, чотири українки фінішували у двадцятці

19 січня 2012, 18:50
0
21

У четвер, 19 січня, в Антхольц-Антерсельві стартував шостий етап Кубку світу по біатлону.

Перемогу в жіночій спринтерській гонці на 7,5 кілометрів взяла німка Магдалена Нойнер. Друге місце зайняла Кайса Макаряйнен з Фінляндії, а третє - Дарина Домрачева з Білорусі.

Кращий результат серед українських біатлоністок показала Валентина Семеренко, що фінішувала 13-тою. Олена Підгрушна закінчила перегони 14-ою, Віта Семеренко - 16-тою, Наталія Бурдига - 19-тою, а Інна Супрун - 75-тою.

Кубок світу. Антхольц-Антерсельва. Спринт. 7,5 км. Жінки

1. Магдалена Нойнер (Німеччина) - 20:27,7 (1)

2. Кайса Макаряйнен (Фінляндія) +17,5 (0)

3. Дарина Домрачева (Білорусь) +30,5 (2)

4. Туру Бергер (Норвегія) +42,0 (1)

5. Хелена Екхольм (Швеція) +45,2 (0)

6. Ольга Вілухіна (Росія) +50,6 (0)

7. Сюнневе Солемдаль (Норвегія) +54,2 (1)

8. Анастасія Кузьміна  (Словаччина) +58,6 (1)

9. Тіна Бахманн (Німеччина) +1.12,6 (1)

10. Світлана Слєпцова (Росія) +1.13,5 (1)

.

13. Валентина Семеренко (Україна) +1.25,6 (0)

14. Олена Підгрушна (Україна) +1.28,4 (1)

16. Віта Семеренко (Україна) +1.34,7 (1)

19. Наталія Бурдига (Україна) +1.41,4 (1)

75. Інна Супрун (Україна) +4.02,9 (3)

У п’ятницю, 20 січня, в Антхольц-Антерсельві відбудеться чоловіча спринтерська гонка.

ТЕГИ: Валентина СемеренкоМагдалена НойнерВита СемеренкоКубок мира по биатлонуЕлена ПидгрушнаяНаталья Бурдыга