Біатлон: Ліндстрем перемагає у спринті, Седнєв - 15-тий

20 січня 2012, 17:57
0
26
Трійка призерів спринтерської гонки в Антхольц-Антерсельві - Гаранич, Ліндстрем і Фуркад

У п'ятницю, 20 січня, у Антхольц-Антерсельві у рамках шостого етапу Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча спринтерська гонка на 10 кілометрів.

Переможцем сьогоднішніх змагань став швед Фредрік Ліндстрем. Другим закінчив гонку росіянин Євген Гараничев, а третім - француз Мартен Фуркад.

Найкращий результат серед українських біатлоністів продемонстрував Сергій Седнєв, який став 15-тим. Артем Прима фінішував 20-тим, Сергій Семенов - 33-тим, Андрій Дериземля - ​​65-тим, а Роман Прима - 72-гим.

Кубок світу. Антхольц-Антерсельва. Спринт. 10 км. Чоловіки

1. Фредрік Ліндстрем (Швеція) - 24.37,9 (0+0)

2. Євген Гараничев (Росія) +18,2 (0+0)

3. Мартен Фуркад (Франція) +19,1 (0+0)

4. Андреас Бірнбахер (Німеччина) +23,2 (1+0)