Dubai Cup: Шахтар розгромив Етуаль дю Сахель

21 січня 2012, 17:45
0
11

Донецький Шахтар у другому турі групового турніру Dubai Cup розгромив туніський клуб Етуаль дю Сахель з рахунком 4:1.

Гірники взялися за справу вже в дебюті першого тайму, коли спочатку Мхітарян скористався фланговим прострілом Фернандіньо, а через дві хвилини півзахисник збірної Вірменії відгукнувся на точну передачу Дентіньо.

На 18-й хвилині Кучер у своєму штрафному допустив позиційну помилку, дозволивши Аніру один м’яч відквитати. У середині другого тайму захисник Шахтаря грубо зіграв проти суперника, за що був видалений із поля.

ВІДЕО: Dubai Cup: Шахтар поступається олімпійцям Узбекистану

Проте донецькі футболісти не знітилися і забили ще два м’ячі. На 62-й хвилині Срна реалізував пенальті, призначене за знос у штрафному майданчику Етуаль Тейшейри, а перед фінальним свистком остаточну крапку в матчі поставив Едуардо.

Dubai Matchworld Cup

Група В. Другий тур

Шахтар (Донецьк, Україна) – Етуаль дю Сахель (Сус, Туніс) – 4:1

Голи: Мхітарян, 10 (1:0), Мхітарян, 12 (2:0), Анір, 18 (2:1), Срна, 62, пен (3:1), Едуардо, 88 (4:1)

Нагадаємо, в першому матчі турніру, який відбувся 19 січня, Гірники поступилися Олімпійській збірній Узбекистану.

За матеріалами: Чемпіонат.com