Біатлон: Домрачева виграла спринт в Антхольці, Віта Семеренко - шоста

22 січня 2012, 14:20
0
16
Дарина Домрачева провела чудову гонку

У неділю, 21 січня, гонкою з масового старту в італійському Антхольці для жінок завершився шостий етап Кубку світу з біатлону.

Всю гонку Віта провела в групі лідерів, і тільки схибивши на останньому пострілі, вона не змогла нав'язати боротьбу за подіум на фініші. У будь-якому разі, дуже якісна гонка у виконанні найкращої на даний момент представниці нашої команди в загальному заліку Кубка світу. Дуже хороший результат показала Олена Підгрушна, обмежившись однією хибою і закінчивши гонку 12-ю. Валя Семеренко та Наталія Бурдига з трьома неураженими мішенями стали відповідно 19-ю й 24-ю.

Перемогла ж у найцікавішій гонці Дарина Домрачева. Схибивши двічі на першій стрільбі, після цього лідер білоруської збірної не дозволила собі помилок і заслужено отримала право фінішувати відразу з двома національними прапорами в руках! Зазначимо, що сьогодні Домрачева знову була на голову вищою за суперниць за швидкістю проходження дистанції.

Аж до останнього вогневого рубежу найкращі шанси на перемогу зберігали Анастасія Кузьміна й Магдалена Нойнер, які пройшли три стрільби без промахів. Але одне коло Кузьміної і два - Нойнер розставили їх на п'єдесталі пошани саме в такому порядку, позаду переможниці з Білорусі.