Біатлон: Гаранічев виграв спринтерську гонку, Біланенко - 42-й

2 лютого 2012, 17:37
0
7
Гаранічев здобув перемогу в спринті

У четвер, 2 лютого, в норвезькому Холменколлені в рамках сьомого етапу Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча спринтерська гонка на 10 кілометрів.

Переможцем сьогоднішніх змагань став росіянин Євген Гаранічев, який випередив лише на 0,7 секунди Арнда Пайффера з Німеччини. Третє місце зайняв норвежець Еміль-Егле Свендсен.

Найкращий результат серед українських біатлоністів показав Олександр Біланенко, який фінішував 42-м. Олег Бережной став 72-м, а Михайло Сердюк - 80-м.

Кубок світу. Холменколлен. Спринт. 10 км. Чоловіки

1. Євген Гаранічев (Росія) - 25:22,2 (0)

2. Арнд Пайффер (Німеччина) 0,7 (0)

3. Еміль-Егле Свендсен (Норвегія) 11,8 (2)

4. Алексіс Беф (Франція) 24,0 (0)

5. Оле-Ейнар Бйорндален (Норвегія) 24,4 (1)

6. Яков Фак (Словенія) 36,6 (0)

7. Євген Устюгов (Росія) 38,0 (1)

8. Лоуелл Бейлі (США) 45,7 (1)

9. Брендан Грін (Канада) 49,6 (0)

10. Мартен Фуркад (Франція) 54,1 (3)

...

42. Олександр Біланенко (Україна) 2.01,9 (1)

72. Олег Бережной (Україна) 3.20,1 (1)

80. Михайло Сердюк (Україна) 4.13,6 (3)

Нагадаємо, що перемогу в жіночій спринтерській гонці в Холменколлені здобула Магдалена Нойнер.

ТЕГИ: Кубок мира по биатлонуЭмиль-Эгле СвендсенАлександр БеланенкоЕвгений Гараничев