20 лютого 2012, 19:14
0
9
Шахтар розійшовся миром з Оцелулом

У понеділок, 20 лютого, на зборах в турецькій Анталії донецький Шахтар провів товариський матч з чемпіоном Румунії - Оцелулом. Зустріч закінчилася бойовою нічиєю - 2:2.

Рахунок у матчі першою відкрила румунська команда. На 8-й хвилині після подачі зі штрафного м'яч у сітку воріт Шахтаря головою відправив Маріус Пена.

До кінця першого тайму Оцелулу вдалося забити і другий гол. На 35-й хвилині відзначився Габріель Джурджу.

Однак Шахтарю на початку другої половини зустрічі вдалося зрівняти рахунок. Спочатку бразилець Дентіньо відправив м'яч у сітку воріт румунської команди. А потім у них розписався і Алекс Тейшейра.

На 73-й хвилині Оцелул залишився в меншості, однак Шахтар видаленням за друге попередження Сілвіу Іліє так і не скористався.

Шахтар (Донецьк, Україна) - Оцелул (Галац, Румунія) - 2:2 (0:2)

Голи: 0:1 Пена (8), 0:2 Джурджу (35), 1:2 Дентініьо (49), 2:2 Тейшейра (57)

Шахтар: П'ятов (Шуст, 46), Кобін, Кривцов, Чигринський (Чижов, 46), Шевчук (Рац, 46), Тейшейра (Коста, 62), Хюбшман (к) (Гай 46), Ілсіньо, Патрік (Едуардо, 67 ), Дентіньо (Мхітарян, 67), Селезньов (Агахова, 62)

Головний тренер: Мірча Луческу

Оцелул: Граховац, Ріпе, Перендія (сирга, 67), Костін, Іліє, Нягу (Любінкович, 75), Філіп, Джурджу (Вільянті, 90), Антал (Йорга, 30), Піна (Пуношевац, 62), Буш (Стромберг , 62)

Запасні: Бренец, Парасків, Койтоц

Головний тренер: Дорінел Мунтяну

Попередження: Кривцов (28), Іліє (31), Шевчук (37), Ілсіньо (52)