21 лютого 2012, 08:04
0
11
Підопічні Гусіна розправилися з Базелем

Динамо-2 завдало розгромної поразки в товариському матчі на навчально-тренувальному зборі в Туреччині швейцарському Базелю з рахунком 5:0.

Киянам вдався швидкий гол, коли Коваль на 4-й хвилині підключився до атаки київської команди, відгукнувся на навісну подачу Кушнірова і перекинув воротаря. На 38-й хвилині Гемега подвоїв перевагу столичної команди.

Після перерви команда Андрія Гусіна продовжила розгром суперника: на 47-й і 56-й хвилинах точними ударами по воротах Базеля відзначився Єрмаченко. Довершив розгром швейцарської команди на 65-й хвилині Коркішко.

Товариський матч

Динамо-2 (Київ, Україна) - Базель (Швейцарія) - 5:0

Голи: Коваль, 4 (1:0), Гемега, 38 (2:0), Єрмаченко, 47 (3:0), Єрмаченко, 56 (4:0), Коркішко 65 (5:0).

За матеріалами: Чемпионат.com