Плей-офф ВХЛ: Донбас повів у серії проти Титана

7 березня 2012, 09:15
0
9

Підопічні Олександра Куликова здолали Клинський Титан у першому матчі 1/4 фіналу Конференції Захід, зламавши опір суперника в першому овертаймі.

ХК Донбас (Донецьк) - ХК Титан (Клин) - 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0)

Шайби: 1:0 - Дидикін (Боровков) - 13:10); 1:1 - Бородін (Беляков) - в більшості - 37:24; 2:1 - Журун (Піскунов) - 38:46; 2:2 - Князев (Беляков, Докшін) - 40:15; 3:2 - Малевич (Кочетков, Варламов) - 68:05

Донбас: Царегородцев, Дубровін-Дидикін, Кочетков-Шафаренко-Варламов; Селезньов-Есипов, Матерухін-Боровков-хульту; Люткевич-Малевич, Піскунов-Бєлухін-Журун; Ісаєнко-Татаринов-Доніка

Титан: Худяков, Князєв-Бородін, Шепелев-Докшін-Бєляков; Канарейкін-Самарін, Селянин-Сахаров-Гловацький; Філатов-Нургалієв, Полікарпов-Акімов-Гімбатов; Сергєєв-траханья; Дідів-Малиновський-Горлов

Відразу в атаку

Розвідка, адаптація, пристрілка - все це не знадобилося суперникам, які протягом регулярного сезону добре вивчили один одного. Все почалося з перших секунд зустрічі, причому, гості, без тіні сорому, спробували забити швидкий гол, завдавши декілька небезпечних кидків по воротах Євгена Царегородцева.

Втім, донеччани не мали наміру лише відбиватися і відразу відсунули гру від своїх воріт, а досить "розігрівшись", зуміли відкрити рахунок в матчі. Ледве вихід до воріт не реалізував Сергій Варламов, як через кілька змін Валерій Дидикін скористався гострою передачею Олександра Боровкова і відправив шайбу у ворота гостей. Як не шкода, але чотири хвилини в більшості дивідендів донеччанам не принесли, як і сміливі спроби Клінчаєв відігратися ближче до кінця періоду не привели до зміни рахунку на табло.

Обмін випадами

Якби забив Боровков і Матерухін з вигідних позицій, нервових хвилин матчу, можливо, вдалося б уникнути. Проте вдала гра Худякова в сумі з самовідданістю гравців Титана не дозволили господарям майданчика збільшити рахунок. Самі ж гості дочекавшись зручного моменту, покарали суперників за видалення Сергія Піскунова. Втім ,10-й номер ХК Донбас зміг досить швидко реабілітуватися, організувавши швидку атаку на ворота Клінчаєв. Журун потужним кидком змусив воротаря Титана капітулювати.

Гол з роздягальні

Початок третього періоду обернулося для донеччан неприємностями. Поки гравці команди суперників "переварювали" отримані в перерві вказівки, Князєв, Беляков і Докшін організували другу шайбу у ворота Донбасу. Сталий паритет змусив суперників діяти акуратніше, але все ж господарі майданчика були ближчі до успіху до закінчення основного часу матчу, але не змогли реалізувати чисельну перевагу на останніх секундах зустрічі.

Слово Малевича

Розв'язка настала на четвертій хвилині овертайму, коли затіяли біля воріт Худякова "карусель" Кочетков і Варламов вивели на ударну позицію Володимира Малевича. Кидок одного з найкращих в лізі бомбардирів-захисників був неперевершений.

Рахунок в серії до трьох перемог: 1-0 на користь Донбасу

Другий матч серії відбудеться в Донецьку в середу, 7 березня. Початок матчу о 19:00.